Quick Print Suite

Wiodące w branży druku biznesowe narzędzie wspierające wydajność w połączeniu z zaawansowanymi i elastycznymi narzędziami do handlu elektronicznego dla firm zajmujących się szybkim drukowaniem, drukiem cyfrowym, oznaczeniami i grafiką ekspozycyjną, wewnętrznych centrów druku, CRD i drukarni franczyzowych.

Uproszczone operacje drukowania

Łącząc wydajność rozwiązań eProductivity Software PrintSmith Vision, MarketDirect StoreFront oraz serwerów druku cyfrowego EFI Fiery®, pakiet Quick Print Suite zapewnia gotowy system zarządzania drukiem oraz rozwiązanie do handlu elektronicznego w ramach jednego zintegrowanego środowiska.Supporting Wspieranie w pełni zautomatyzowanych kolejności zadań od cyfrowego zamówienia do produkcji, zaawansowanych narzędzi do planowania, automatyzacji wysyłki, śledzenia i księgowania, a nawet zarządzania funduszami.

Komponenty pakietu Quick Print Suite

Pakiet Quick Print Suite został zaprojektowany z myślą o łatwości używania i zarządzania dzięki połączeniu wiodącego rozwiązania eProductivity Software typu Web-to-Print oraz lekkich i elastycznych narzędzi do zarządzania produktywnością w działalności. Dzięki szybkiemu programowi orientacyjnemu Twój zespół może szybko przejść do pracy, natomiast regularne aktualizacje i modernizacje zapewnią przygotowanie na wyzwania przyszłości.

MarketDirect Storefront

MarketDirect StoreFront jest rozwiązaniem typu Web-to-Print zaprojektowanym z myślą o wspieraniu Twojej firmy drukarskiej w trybie online.Dzięki prostym, intuicyjnym narzędziom oraz wsparciu w ramach dużego zakresu produktów i zastosowań możesz rozwijać swoją firmę i zwiększyć sprzedaż online

PrintSmith Vision

PrintSmith Vision jest ekonomicznym rozwiążaniem programowym do zarządzania drukiem, które rozumie i automatyzuje procesy operacyjne druku w zakładach franczyzowych, niewielkich drukarniach, w druku na żądanie oraz w działach wewnętrznych

Fiery Production Solutions

Serwery i rozwiązania w zakresie kolejności zadań Fiery® zapewniają najlepszą w branży wydajność, precyzję kolorów, użyteczność oraz integrację zwiększającą jakość i wydajność druku cyfrowego – pozwalają również na opłacalne oferowanie większego zakresu usług druku

Jak działa pakiet Quick Print Suite?

Twoja firma potrzebuje elastyczności, aby móc się rozwijać i dostosować do zmieniających warunków rynkowych. Prowadzenie działalności online ma kluczowe znaczenie przy jednoczesnym zarządzaniu informacjami dotyczącymi zamówień i produkcji.The eProductivity Pakiet eProductivity Software Quick Print Suite zapewnia możliwość szybkiego spełniania życzeń klientów, reagowania na ich potrzeby oraz szybkiej i opłacalnej realizacji zadań z pierwszym w branży bezproblemowym, internetowym rozwiązaniem do druku cyfrowego i zarządzania działalnością.

Szacowanie

Szybkie i precyzyjne szacowanie – od razu bez błędów. Pakiet Quick Print Suite umożliwia generowanie danych szacunkowych dla wszystkich realizowanych zadań – od wizytówek i papeterii do złożonych projektów.This To rozwiązanie zapewnia możliwości składania wielu ofert do 40 różnych ilości, szablony faktur oraz historię danych szacunkowych.

Zarządzanie zamówieniami

Centralizacja zarządzania zamówieniami i szybkie przekładanie danych szacunkowych na opłacalne zamówienia dla Twojej organizacji.The Pakiet Quick Print Suite przyspiesza i ułatwia przełożenie danych szacunkowych na zamówienia, zapewniając jednocześnie pełny wgląd w cały proces: zamówienia sprzedaży, planowania i produkcji. To rozwiązanie umożliwia zredukowanie liczby błędów oraz zwiększenie wydajności bez zwiększania kosztów ogólnych.

e-handel

Narzędzia typu Web-to-Print umożliwiają oferowanie szerokiego zakresu produktów z wydajnymi i elastycznymi narzędziami do definiowania i konfiguracji zadań. Szybkie i łatwe zakładanie markowych sklepów internetowych dla klientów oraz oferowanie produktów drukowanych i niedrukowanych – łącznie z pakowaniem z łatwością. Poprawa przepływu gotówkowego przy płatnościach kartą kredytową lub obciążanie klientów opłatami przez centrum kosztów lub zlecenie zakupu.

Wysyłanie

Łatwa automatyzacja obsługi paczek i zadań wysyłki ze zintegrowanymi narzędziami do wysyłki Dzięki obsłudze wielu ocen przewoźników można wybierać opcje wysyłki oraz przewoźnika oferującego najlepszą cenę i harmonogram dostawy. Redukcja kosztów obsługi klienta ze zautomatyzowanymi aktualizacjami śledzenia i powiadomieniami.

Automatyzacja

Certyfikowane kolejności zadań dla rozwiązań MarketDirect StoreFront i PrintSmith Vision zapewniają, że ponowne wprowadzanie danych, ręczne powielanie zamówień lub rozliczanie faktur nie będzie konieczne.. Pakiet Quick Print Suite zapewnia rozwiązanie typu Web-to-Print oraz platformę MIS w jednym.

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki dostępnym opcjom hostingu zarządzanym z poziomu chmury w ramach rozwiązania eProductivity Software nie musisz martwić się o wydajność usług lub czas nieprzerwanej pracy i skupić się na świadczeniu usług klientom oraz prowadzeniu działalności. Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Aby dowiedzieć się więcej o pakiecie Quick Print Suite, zapoznaj się z broszurą.

Can’t Find a Document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.