Process Shipper

Zarządzanie paczkami z wykorzystaniem wielu przewoźników oraz rozwiązanie programowe w zakresie logistyki transportu dla poczty, małych paczek, LTL, kurierów lokalnych i nie tylko. Uproszczenie i automatyzacja wysyłki.

Oprogramowanie do zarządzania dostarczaniem przesyłek z wykorzystaniem wielu przewoźników stworzone z myślą o ułatwieniu i automatyzacji procesów związanych z wysyłką towarów

Dynamiczne

Dynamiczne aktualizacje dotyczące wysyłki oraz kontrola zapewniają precyzję

Zintegrowane

Pełny wybór spośród wiodących przewoźników pocztowych i paczek

Ekonomiczne

Znajdź za każdym razem najlepsze stawki wysyłki u wielu przewoźników

Intuicyjne

Dobrze przygotowane hipotetyczne scenariusze, które pozwolą Ci ocenić wpływ zmian w harmonogramie na Twoją działalność

Na czym polega rozwiązanie Process Shipper?

Rozwiązanie eProductivity Software Process Shipper jest wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem do zarządzania wieloma przewoźnikami stworzonym w celu ułatwienia i automatyzacji procesów wysyłania towarów. Dzięki eliminacji punktów sterowania oraz przyspieszeniu kolejności zadań rozwiązanie Process Shipper umożliwia firmom obniżyć koszty i przekształcić działy ds. wysyłki w centra generujące zyskiTight Ścisła integracja z systemami MIS/ERP zapewnia widoczność oraz zautomatyzowane przekazywanie informacji o wysyłce wewnątrz firmy oraz do klientów końcowych.

Jak działa rozwiązanie Process Shipper?

Rozwiązanie Process Shipper integruje się bezpośrednio z posiadanymi systemami MIS/ERP, aby pomóc redukować liczbę błędów i eliminować zdublowane wpisy danych. Twój zespół może przeszukiwać wielu przewoźników, aby znaleźć i określić najlepsze stawki wysyłki dla każdej paczki – redukując koszt wysyłki oraz integrując zarządzanie paczką w ramach jednego, scentralizowanego narzędzia, poprawiając cykl od wysyłki do fakturowania oraz redukując wskaźnik rotacji zależności.

Obsługa wielu przewoźników

Rozwiązanie Process Shipper obsługuje szeroki zakres przewoźników, aby zapewnić Ci dostęp do najlepszych dostępnych stawek dla wybranej usługi. Rozwiązanie Process Shipper pozwala na eliminację konieczności korzystania z różnych rozwiązań przewoźników, oszczędzając czas i zwiększając wydajność rampy przeładunkowej.

Zautomatyzowane

Rozwiązanie Process Shipper jest zintegrowane z pakietem eProductivity Software Suite i automatycznie dodaje dane adresowe do etykiety, natomiast informacje dotyczące śledzenia są aktualizowane przy każdym zadaniu, zmniejszając liczbę błędów spowodowanych koniecznością ponownego wprowadzania danych. Rozwiazanie Process Shipper automatyzuje tworzenie etykiet przesyłek, ułatwiając Twojemu zespołowi weryfikację wysyłki przed opuszczeniem przez nią rampy ładunkowej, zmniejszając koszty ogólne usługi dla klienta.

Jedna lub wiele lokalizacji

Rozwiązanie Process Shipper może być wdrożone w jednym lub wielu miejscach w firmie, umożliwiając zarządzanie wysyłką w złożonych przedsiębiorstwach z placówkami w różnych lokalizacjach. Zespoły mogą współpracować ze sobą i zarządzać śledzeniem i obsługą paczek z poziomu jednego interfejsu użytkownika.

Dla kogo przeznaczone jest rozwiązanie Process Shipper?

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu Process Shipper, zapoznaj się z broszurą i studium przypadku.

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Partnerzy w integracji

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.