Platforma MarketDirect

Rewolucyjne rozwiązanie do angażowania klienta, handlu elektronicznego, marketingu, personalizacji i pozyskiwania zamówień.

Rewolucyjna platforma do angażowania klienta zaprojektowana z myślą o wsparciu wzrostu przychodów

Zintegrowana, elastyczna platforma do handlu elektronicznego i personalizacji komunikacji

Platforma zaangażowania klienta MarketDirect została zaprojektowana do umożliwienia Twojej firmie sprzedaży, marketingu i zakupów w trybie online.Pierwsze rozwiązanie tego typu – MarketDirect łączy legendarne narzędzia eProductivity Software do handlu elektronicznego, marketingu, realizacji projektów i personalizacji w ramach jednej wydajnej platformy.

Dzięki intuicyjnej i zintegrowanej obsłudze tworzenie bogatych w funkcje sklepów online, zintegrowanych programów marketingowych, generowanie i publikowanie spersonalizowanych treści w dowolnym miejscu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.. Rozwiązanie MarketDirect umożliwia ewolucję firm Twoich klientów, poprawiając retencję klientów oraz zapewniając mocniejsze zaangażowanie – z lepszą kontrolą marki i zasobów.

MarketDirect StoreFront

Nasze wiodące w branży rozwiązanie programowe do druku typu Web-to-Print wzmacnia Twoją firmę drukarską w internecie.

MarketDirect PackCentral

Elastyczny i intuicyjny portal klienta online został zaprojektowany specjalnie w celu spełnienia wymagań producentów oznaczeń i etykiet, składanych kartonów oraz pudeł.Wydajne narzędzia umożliwiają uproszczenie pozyskiwania zamówień dla szerokiego zakresu produktów, a także obsługę projektów opartych o parametry 3D.

MarketDirect Cross Media

Solidne rozwiązanie programowe do komunikacji z klientami i zarządzania kampaniami marketingowymi zaprojektowane do angażowania istniejących i nowych klientów w łatwy sposób i bez problemów. Platforma ta zapewnia te korzyści poprzez intuicyjny i wydajny interfejs użytkownika, który pozwala na szybkie tworzenie bogatej, spersonalizowanej korespondencji na prawie każdym nośniku.

MarketDirect VDP Enterprise

Wydajne oprogramowanie do personalizacji w przypadku zmiennych kompozycji obrazów i tekstu. Rozwiązanie MarketDirect VDP zostało zaprojektowane z myślą o tworzeniu angażującej korespondencji i kampanii oraz o wysokiej wydajności, renderowaniu obrazów i dokumentów w oparciu o dane do każdego zastosowania.

MarketDirect Fulfillment

Intuicyjne i proste zarządzanie zapasami do operacji kompletowania i pakowania ze wsparciem mapowania zapasów, wypożyczeń i rezerwacji, wysyłki i śledzenia. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane z myślą o rozwijających się firmach realizujących zamówienia, które wymagają elastycznych opcji dropshippingu oraz zoptymalizowanych strategii kompletacji.

Dowiedz się więcej o MarketDirect.

Dowiedz się, jak platforma do angażowania klientów eProductivity Software MarketDirect może pomóc Ci zmienić Twoją firmę oraz zapewnić większe, ekscytujące możliwości Twoim klientom

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie eProductivity Software, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności.Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz?Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.