Midmarket Print Suite

Pakiet eProductivity Software Midmarket Print Suite jest sprawdzonym, najlepszym w swojej klasie, opartym na przeglądarce systemem MIS/ERP dla druku, który został zaprojektowany specjalnie w celu wsparcia długoterminowego rozwoju i wydajności poprzez zastosowanie certyfikowanych, kompleksowych kolejności zadań dla druku komercyjnego i grafiki ekspozycyjnej. Dzięki zaawansowanym integracjom z wiodącymi w branży rozwiązaniami wspierającymi eProductivity Software pakiet Midmarket Print Suite oferuje inteligentne rozwiązania programowe, które:

  • Wspieraj nowe źródła zysku firmy
  • Skróć czasy odpowiedzi, aby zdobywać więcej zleceń
  • Zwiększ możliwości szacowania i rentowność
  • IPoprawiają automatyzację kolejności zadań i obsługi klienta

Specjalnie zaprojektowane rozwiązanie programowe dla druku komercyjnego i grafiki ekspozycyjnej

Certyfikowane kompleksowe kolejności zadań, które zapewniają wsparcie

Pakiet eProductivity Software Midmarket Print Suite jest skalowalnym i kompleksowym rozwiązaniem programowym do druku stworzonym z myślą o wspieraniu ewolucji Twojej firmy. Jego modułowa konstrukcja zapewnia wybór produktów, których potrzebujesz, i daje pewność, że Twoje rozwiązanie będzie rozwijać się wraz z Twoją firmą w przyszłości. ​ 

Pakiet eProductivity Software Midmarket Print Suite oparty na systemie Pace® Management Information System (MIS) poprawia widoczność, komunikację i wydajność dzięki certyfikowanym, kompleksowym kolejnościom zadań zaprojektowanym z myślą o optymalizacji zasobów, eliminacji ręcznie wykonywanych czynności, redukcji strat, podniesienia poziomu przychodów i zwiększenia zysków firmy drukarskiej. Od pozyskiwania zadań do wysyłki – rozwiązanie MidMarket Print Suite wspiera optymalizację kolejności zadań i zmieni sposób Twojej interakcji z klientami, zarządzania danymi, śledzenia zadań i wysyłania produktów.

Pakiet ten zapewnia również dostęp do odpowiednich, pewnych i łatwych do zrozumienia danych za pośrednictwem narzędzia Business Intelligence, które bezproblemowo integruje się z pakietem i wyświetla informacje z rozwiązania eProductivity Software Pace MIS. Dane są zawsze aktualne i zapewnią Ci informacje o znaczeniu krytycznym dostępne na wyciągnięcie ręki, co pozwoli na podejmowanie przemyślanych i świadomych decyzji biznesowych.

Elementy pakietu Midmarket Print Suite

Pakiet eProductivity Software Midmarket Print Suite oferuje rozwiązania dla Twojej prężnie działającej firmy drukarskiej, które będą wspierać sukces Twojej organizacji i poprawią wydajność pracy. Od pozyskiwania zadań do wysyłki – rozwiązania Midmarket Print Suite wspierają optymalizację kolejności zadań i sprawią, że Twoja firma wyjdzie poza automatyzację oraz zmieni sposób interakcji z klientami.

Web to Print

Rozwiązanie MarketDirect Customer Engagement Platform zostało zaprojektowane z myślą o umożliwieniu Twojej firmie sprzedaży, marketingu, zakupów i realizacji projektów w trybie online.Pierwsze rozwiązanie tego typu – łączy legendarne narzędzia do handlu elektronicznego, marketingu wielokanałowego i realizacji zadań w ramach jednej wydajnej platformy.

Fulfillment

PrintStream® Fulfillment jest inteligentnym systemem do planowania materiałów marketingowych i zarządzania dystrybucją..Rozwiązanie PrintStream jest wydajne i elastyczne, oferując narzędzia do dostosowywania oraz aplikacje sieciowe umożliwiające bezproblemową współpracę Twoich klientów i Twojego zespołu ds. realizacji.

Management Information System

Rozwiązanie Pace jest gotowym na wyzwania przyszłości oprogramowaniem do zarządzania kolejnością zadań w druku typu MIS/ERP, które jest podstawą naszego pakietu Midmarket Print Suite. Dzięki zapewnieniu certyfikowanych, kompleksowych kolejności zadań rozwiązanie Pace wspiera transformację i optymalizację całej Twojej firmy – dzisiaj i jutro.

Impozycja

Metrix® jest wielokrotnie nagradzanym narzędziem do planowania układu zaprojektowanym do znacznej redukcji kosztów planowania i pracy w fazie prepress.. Rozwiązanie Metrix umożliwia transformację Big Data do danych, które można wykorzystać w praktyce w większości sprawdzonych kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań o holistycznym podejści do produkcji.

Planowanie

Stworzone specjalnie dla branży druku i opakowań rozwiązania eProductivity Software Pace Scheduling i PrintFlow® są dynamicznymi aplikacjami do planowania, które umożliwiają zwiększenie rentownej wydajności z widocznością w czasie rzeczywistym – pozwala to na maksymalnie płynne, elastyczne i wydajne zarządzanie operacjami.

ZDZP

Aplikacja Auto-Count® jest platformą do analityki produkcji w hali produkcyjnej, któa pozwala na preycyjne gromadzenie danych produkcyjnych bezpośrednio ze sprzętu z dokładnością co do minuty.Wydajne rozwiązanie do śledzenia z minimalnymi kosztami lub przy ich całkowitym braku pozwala na szybkie i łatwe generowanie różnych raportów dotyczących zgodności.

Digital Front End (Fiery/FieryXF)

Innowacyjne rozwiązanie do druku cyfrowego Fiery® oraz oprogramowanie zarządzające kolejnością zadań pomagają na lepsze wykorzystanie drukarki. Zobacz, jak cyfrowe serwery wydruku Fiery mogą zapewnić nowe możliwości i przyciągnąć nowych klientów, generując nowe źródła zysku, a często wyższe marże w obu przypadkach.

Wysyłanie

Process Shipper jest wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem do zarządzania wysyłką przez wielu przewoźników. Dzięki eliminacji punktów sterowania oraz przez zapewnienie większej widoczności, automatyzację komunikacji i przyspieszenie kolejności zadań rozwiązanie Process Shipper umożliwia firmom obniżyć koszty i przekształcić działy ds. wysyłki w centra generujące zyski.

Dowiedz się więcej na temat pakietu Midmarket Print Suite, pobierając broszurę.

Zobacz, jak pakiet eProductivity Software Midmarket Print Suite wspiera ewolucję drukarni zajmujących się drukiem komercyjnym i grafiką ekspozycyjną, jednocześnie wspomagając ich klientów

Partnerzy w integracji

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.