Metrix – rozwiązanie do zarządzania układem i planowaniem

Rozwiązanie do ekonomicznej impozycji i planowania stworzone dla drukarni komercyjnych, drukarni zajmujących się znakami i grafiką ekspozycyjną, drukarni oznaczeń i etykiet, producentów składanych kartonów i do druku cyfrowego.

Wydajne plany układów wspierane przez sztuczną inteligencję

Dynamiczne

Dynamiczne widoki dotyczące harmonogramu, produkcja w czasie rzeczywistym oraz od razu widoczny status harmonogramu z edycją harmonogramu za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, a także alerty o konfliktach

Inteligentne

Inteligentne, zautomatyzowane planowanie produkcji wykorzystuje najbardziej ekonomiczną ścieżkę realizacji zadania oraz zaawansowaną pod względem wizualizacji weryfikację kolejności zadań.

Zoptymalizowane

Całościowe, „globalne” podejście zamiast tradycyjnych, pojedynczych zadań czy centrów roboczych

Intuicyjne

Dobrze przygotowane hipotetyczne scenariusze, które pozwolą Ci ocenić wpływ zmian w harmonogramie na Twoją działalność

What is Metrix?

eProductivity Software Metrix is an industry-leading award-winning job planning engine that creates powerful layout plans with AI driven intelligence in seconds, driving more accurate and responsive estimates, and increased utilization on press. Metrix can be used to plan conventional sheet and roll-fed presses, digital cutsheet devices, roll-to-roll and flatbed inkjet presses, as well as packaging layouts for tag-and-label and folding-carton applications.

Metrix is available in both standalone and integrated configurations for eProductivity Software’s leading Productivity Suites (including Pace, Radius and Monarch).

Jak działa rozwiązanie Metrix?

Oparty na danych mechanizm sztucznej inteligencji rozwiązania Metrix ma centralne znaczenie w zapewnieniu jednorodności, wydajności i bezbłędnego, inteligentnego planowania oraz impozycji w operacji o każdym stopniu wielkości.Rozwiązanie Metrix jest dostępne w konfiguracji samodzielnej, w ramach pakietu eProductivity Suite lub jako komponent kolejności zadań lub systemu MIS innej firmy.

Faza prepress i produkcja

Dla druku komercyjnego rozwiązanie Metrix jest dostępne w formie samodzielnej aplikacji, która może również integrować się z wieloma wiodącymi rozwiązaniami fazy prepress i kolejności zadań, takich jak Kodak® Prinergy, AGFA® Apogee, Heidelberg® Prinect, Fujifilm® XMF, aby zapewnić zautomatyzowaną impozycję i układy. Rozwiązanie Metrix może również generować specjalne pliki JDF do rozwiązań fazy prepress innych producentów oraz pliki PDF z pełną impozycją, sprawiając że będą wszechstronne i dostosowane do większości zastosowań. Rozwiązanie Metrix zapewnia oszczędzającą czas automatyzację oraz inteligentną impozycję opartą na kosztach, co umożliwia dynamiczne przydzielanie zadań odpowiedniej maszynie drukarskiej w oparciu o operatora, materiał oraz dane dotyczące kosztów operacyjnych sprzętu – w odróżnieniu od tradycyjnych narzędzi do impozycji

Automatyzacja szacowania, planowania i układu

Gdy rozwiązanie Metrix jest zintegrowane w ramach systemu MIS lub ERP firmy eProductivity Software lub innej firmy, możesz uwzględniać dane ze środowiska produkcyjnego w planowaniu i procesie przygotowania układu, zapewniając krytyczne połączenie pomiędzy fazą prepress, planowaniem, szacowaniem, produkcją, eliminacją błędów, uproszczeniem procesów, optymalizacją produkcji, obniżeniem kosztów i zwiększeniem jakości.Dodatkowo po zintegrowaniu rozwiązanie Metrix wspiera udoskonalone zadania szacowania i planowania precyzyjnymi danymi dotyczącymi kosztów zadań i planowania w czasie rzeczywistym.

Automatyzacja

Rozwiązanie Metrix automatycznie i dynamicznie określa ile arkuszy do drukowania jest potrzebnych, optymalny układ dla każdego arkusza, a nawet najbardziej efektywną metodę drukowania, maszynę drukującą i wielkość arkusza.. Automatyczne, dynamiczne i niezrównane przetwarzanie setek różnych zamówień (produktów) w ramach jednego układu. Po zaplanowaniu układów wyeksportuj plik JDF lub PDF z impozycją do fazy prepress, plik JDF lub CIP4 do wykończenia oraz informacje z kodu kreskowego do działu wysyłki.

Stworzone dla branży opakowań

Po zintegrowaniu jako komponentu pakietu eProductivity Software Packaging Suite lub jako samodzielnego rozwiązania Metrix zapewnia wysoko zoptymalizowane obliczenia zmian w druku oznaczeń i etykiet oraz w produkcji składanych kartonów. Mechanizm Metrix wbudowany bezpośrednio w rozwiązanie Radius UX może analizować tysiące różnych kombinacji w ramach układu, wybierając najbardziej wydajne w oparciu o wykorzystanie tuszu i materiałów. To znacząco zmniejsza koszty operacyjne w przypadku zadań, które tradycyjnie wymagają dużo czasu i pracy.

Stworzone do zastosowań wielkoformatowych

Zaawansowane narzędzia do zagnieżdżania i wykonywania kroków oraz powtarzania w rozwiązaniu Metrix zostały zaprojektowane z myślą o generowaniu najbardziej ekonomicznych układów dla zastosowań wielkoformatowych, oznaczeń i grafiki ekspozycyjnej.Jeśli największym komponentem ceny każdego zadania jest podłoże i materiał, rozwiązanie Metrix zapewnia maksymalne wykorzystanie i zyski z Twoich operacji. Rozwiązanie Metrix może nawet korygować i zmieniać ustawienie znaczników przycinania, wysyłając dane bezpośrednio do obcinarek w celu zapewnienia pełnej automatyzacji produkcji.

Jako zintegrowane rozwiązanie, Metrix współpracuje z wiodącymi specjalnie opracowanymi rozwiązaniami technologicznymi eProductivity Software (w tym Pace, Radius i Monarch), aby zapewnić doskonale uzupełniający się zestaw narzędzi do planowania i układu wbudowany w podstawową platformę MIS/ERP.

Zintegrowana edycja

Administratorzy i użytkownicy mogą przechodzić do głównych funkcji poprzez interfejs użytkownika systemu MIS/ERP, który następnie przesyła dane z powrotem do rozwiążania Metrix w tle na potrzeby przetwarzania.

Operators don’t need cross-training on a new product and continue to use the MIS/ERP tools they are familiar with.

Provides an integrated solution for combining the layout, planning, and estimation processes.

CSR’s can easily plan a job to a device, creating a layout that provides them with extremely rapid and accurate cost modelling – helping to maintain profitability.

Wersja samodzielna

Samodzielne rozwiązanie Metrix może być wykorzystywane praktycznie z każdym rozwiązaniem fazy prepress, w tym Kodak® Prinergy, AGFA® Apogee, Fuji® System XMF oraz każdym innym rozwiązaniem do zarządzania kolejnością zadań z obsługą protokołu JDF/XML.

Rozwiązanie Metrix jest licencjonowane na klienta stacjonarnego i umożliwia zespołom planowanie, aranżowanie i generowanie gotowych do druku układów.

Unikatowe dane z hali produkcyjnej rozwiązania Metrix umożliwiają użytkownikom zarządzanie zadaniami planowania zgodnie ze specyfikacjami sprzętowymi i kosztami – żadne inne rozwiązanie tego nie oferuje.

Dla kogo przeznaczone jest rozwiązanie Metrix?

Druk komercyjny
Zakłady szybkiego drukowania
rozwiązań z zakresu grafiki ekspozycyjnej
Opakowanie
Druk cyfrowy i offsetowy

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu Metrix, zapoznaj się z broszurą i studium przypadku.

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie eProductivity Software, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności.Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz?Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.