MarketDirect StoreFront

Wiodące w branży rozwiązanie w zakresie druku typu Web-to-Print, realizacji zadań i pozyskiwania dokumentów zaprojektowane dla drukarni komercyjnych, wewnętrznych centrów druku, producentów opakowań oaz drukarni zajmujących się oznaczeniami i grafiką ekspozycyjną.

Przejdź na wyższy poziom z Twoim rozwiązaniem do handlu elektronicznego i drukiem typu Web-to-Print

Intuitive

An intuitive user experience will ensure your customers find it easier to do business with you online

Integrated

Powerful integration options for your payment gateways, shipping services or invoicing systems ensure you’re automating your orders

Scalable

Scalable architecture enables you to design for now and plan for the future

Flexible

With flexible licensing and modular components you can custom configure a solution to meet any requirements or budget

Na czym polega rozwiązanie MarketDirect StoreFront?

eProductivity Software MarketDirect StoreFront jest rozwiązaniem typu Web-to-Print zaprojektowanym z myślą o wspieraniu Twojej firmy drukarskiej w trybie online. . Dzięki prostym, intuicyjnym narzędziom oraz wsparciu w ramach dużego zakresu produktów i zastosowań możesz rozwijać swoją firmę i zwiększyć sprzedaż online.Rozwiązanie MarketDirect StoreFront obejmuje kompleksową integrację dla pakietów eProductivity Software Suite i systemu MIS, zapewniając niezrównany poziom automatyzacji operacji od zamówienia do produkcji, redukcję kosztów obsługi oraz liczby błędów, a także wzrost sprzedaży.

Dzięki rozwiązaniu MarketDirect StoreFront możesz oferować swoim klientom najwygodniejsze i intuicyjne narzędzia do zamawiania usług druku, jakie są dostępne w trybie online. Można sprzedać praktycznie każdy nowy produkt, element zapasów lub nawet kampanie marketingowe.

Jak działa rozwiązanie MarketDirect StoreFront?

Dzięki kompletnemu zestawowi narzędzi do handlu elektronicznego, w tym łatwym w obsłudze narzędziom do tworzenia i dostosowania witryny, działowemu centrum kosztów oraz funkcjom zarządzania użytkownikami, integracją bramek płatniczych, zarządzaniu wysyłką z wykorzystaniem wielu przewoźników oraz wydajnym narzędziom do raportowania Twoi administratorzy witryny mogą bez problemu zarządzać tysiącami produktów i użytkowników w bezpiecznym i intuicyjnym środowisku.

Narzędzia tworzenia stron

Dzięki modułowi SmartStores dla MarketDirect StoreFront możesz wybierać z biblioteki szablonów stron, a następnie szybko i łatwo rozpocząć tworzenie swojej struktury typu Web-to-Print. Możesz zmodyfikować istniejący szablon, aby dodać do niego elementy brandingowe, kolory i grafikę bez znajomości programowania HTML/CSS. Jeśli natomiast Twój projekt wymaga większego stopnia dostosowania, zyskujesz dostęp do kodu źródłowego, a zaawansowany edytor HTML/CSS zapewnia pełną elastyczność i kontrolę nad Twoją witryną.

Personalizacja

Rozwiązanie MarketDirect StoreFront oferuje szereg wydajnych opcji do zarządzania wersjami dokumentów oraz personalizacji. Dzięku uwzględnionemu rozwiązaniu SmartCanvas Twoi klienci mogą tworzyć bogate dokumenty, projekty i układy całkowicie z poziomu przeglądarki. Możesz publikować szablony SmartCanvas oparte na rozwiązaniu Adobe® InDesign z pełną kontrolą nad tym, które elementy mogą być modyfikowane lub zmieniane, a które są zablokowane, przez co jest to idealne rozwiązanie do zarządzania wersjami dokumentów z uwzględnieniem marki. Opcjonalnie

Rozwiązanie SmartCanvas VDP umożliwia Twoim klientom łączenie szablonów SmartCanvas z danymi, zapewniając intuicyjne projektowanie VDP i tworzenie kompozycji – wszystko z poziomu przeglądarki.

Zarządzanie klientami

Administracja i zarządzanie klientami mogą być skomplikowane, lecz dzięki narzędziom MarketDirect StoreFront możesz szybko wprowadzić nowych użytkowników, korzystając z opcji importu zbiorczego. Dzięki kompletnej kontroli nad profilami użytkowników, uprawnieniami dostępu na poziomie produktu i katalogu, a także centrum kosztów i definiowaniu działów zarządzanie klientami nigdy nie było łatwiejsze.

Narzędzia marketingowe

Dzięki rozwiązaniu AutoEngage w ramach MarketDirect StoreFront możesz zamienić swoją bazę danych klientów na narzędzie do zaangażowania klientów. Dzięki temu możesz szybko i łatwo tworzyć ukierunkowane kampanie marketingowe i wysyłać swoim klientom oferty zniżek i nowych produktów, a nawet przypominać im o dokończeniu rozpoczętej transakcji. Moduł AutoEngage pomaga zwiększyć ruch na stronie i poprawić wskaźniki realizacji transakcji, a jego największą zaletą jest łatwość obsługi, dlatego konfiguracja i aktywacja kampanii zajmuje zaledwie kilka minut.

Zarządzanie zapasami

Dzięki dostępnemu modułowi realizacji zamówień dostępnemu w rozwiązaniu MarketDirect StoreFront możesz zarządzać magazynem, konfiguracją zapasów, zamówieniami i produkcją dla swoich klientów w ramach zadań typu Zdefiniuj układ magazynu oraz lokalizacje i specyfikacje zapasów, a także publikuj produkty w swoim sklepie web-to-print. Gdy Twoi klienci składają zamówienie, generowana jest lista zamówień, a informacje o wysyłce są automatycznie aktualizowane. Gdy Twoi klienci składają zamówienie, generowana jest lista zamówień, a informacje o wysyłce są automatycznie aktualizowane.Dzięki możliwości definiowania harmonogramów zdarzeń i specjalnych instrukcji obsługi oraz automatycznego tworzenia zwrotnych kart pakowania możesz zaoferować swoim klientom pełną obsługę i logistykę zdarzeń bez ponoszenia kosztów ogólnych.

Zarządzanie wysyłkami

Dostępny moduł wysyłki rozwiązania MarketDirect StoreFront umożliwia zarządzanie wszystkimi aspektami obsługi przesyłek z wykorzystaniem wielu przewoźników. Twoi klienci mogą zobaczyć wszystkie dostępne stawki za wysyłkę oraz opcje dostawy z oceną na żywo u wszystkich przewoźników. Po złożeniu zamówienia informacje o wysyłce i usługach są automatycznie udostępniane w obszarze produkcji, a informacje o śledzeniu przesyłki mogą zostać udostępnione klientowi, co zmniejsza liczbę błędów i zadań związanych z obsługą klienta.

Ekosystem

Rozwiązanie MarketDirect StoreFront można wdrożyć jako samodzielne rozwiązanie do obsługi handlu elektronicznego i zadań typu Web-to-Print wyposażonego w narzędzia do automatyzacji fakturowania, wysyłki, raportowania i produkcji. Alternatywnie rozwiązanie MarketDirect StoreFront może zostać zintegrowane z pakietem eProductivity Software Suite lub systemem MIS innej firmy, aby zapewnić automatyzację obsługi zamówień do etapu produkcji, księgowanie, planowanie i zarządzanie klientami.

Raportowanie i analityka

Mierzenie wydajności stron web-to-print, śledzenie liczby zrealizowanych transakcji i tworzenie raportów stało się obecnie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki dostępnym w rozwiązaniu MarketDirect StoreFront kompleksowym narzędziom do raportowania i analizy możesz monitorować swoje witryny do handlu elektronicznego w czasie rzeczywistym. Z kolei dzięki integracji z Google® Analytics i Tag Managerem, który pozwala analizować konwersję i realizację aż do poziomu produktu, zyskasz wszelkie dane potrzebne do optymalizacji swojej działalności online.

Integracja i wymiana danych

Rozwiązanie MarketDirect StoreFront udostępnia szereg narzędzi ułatwiających integrację i wymianę danych z platformami innych firm. Dzięki MarketDirect StoreFront API możesz opracowywać własne integracje i podłączać zewnętrzne systemy MIS, platformy księgowe lub systemy do zarządzania relacjami z klientem z dwukierunkową wymianą danych.

Dostępny w rozwiązaniu MarketDirect StoreFront opcjonalny katalog cXML PunchOut umożliwia integrację z systemami zaopatrzenia innych firm, takimi jak Ariba® i Coupa®.. Ponadto funkcja połączenia między rozwiązaniem MarketDirect StoreFront a systemami zewnętrznymi umożliwia łatwe udostępnianie informacji o zamówieniach w rozwiązaniach księgowych innych firm, takich jak QuickBooks®. Złącze JDF prepress umożliwia udostępnianie informacji o intencji zadania w EFI Fiery® oraz w rozwiązaniach prepress i produkcyjnych innych firm.

Dla kogo zaprojektowano rozwiązanie MarketDirect StoreFront?

MarketDirect StoreFront jest celowo opracowanym rozwiązaniem wspierającym drukarnie komercyjne, wewnętrzne centra druku, drukarnie opakowań i konwertery, franczyzowe sieci drukarskie, drukarnie zajmujące się oznaczeniami i grafiką ekspozycyjną, firmowe zespoły ds. marketingu i komunikacji, a także firmowe drukarnie komercyjne.

Druk komercyjny
Wewnętrzne centra druku
Franczyza sieci drukarskich
rozwiązań z zakresu grafiki ekspozycyjnej
Zespoły marketingowe i komunikacyjne w firmie

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu MarketDirect StoreFront, zapoznaj się z broszurą.

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie eProductivity Software, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności.. Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz?Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.