MarketDirect Cross Media

Intuicyjne, wydajne rozwiązanie programowe do marketingu wielokanałowego i komunikacji zaprojektowane z myślą o agencjach marketingowych, drukarniach komercyjnych, firmowym zespołom ds. komunikacji oraz do zastosowań dotyczących lojalności klientów i zbiórek funduszy.

Bogate oprogramowanie do marketingu wielokanałowego ikomunikacji

Transformacyjne

Scenopisy to zautomatyzowanego tworzenia kampanii oraz inteligentne motywy do szybkiego tworzenia i wdrażania kampanii

Wielokanałowe

Elastyczne projekty ze zgodnością z różnymi przeglądarkami i platformami do obsługi łączności sieciowej, poczty elektronicznej i urządzeń przenośnych

Spersonalizowane

Personalizacja obrazów dla wszystkich nośników z prostą funkcją przeciągnij i upuść, możliwość generowania zagnieżdżonych kodów QR i nie tylko

Wydajne

Tworzenie szybkich i wydajnych kampanii marketingowych za pomocą prostych i intuicyjnych narzędzi, których Twoje zespoły mogą używać już od pierwszego dnia

Na czym polega rozwiązanie MarketDirect Cross Media?

Twoi klienci otrzymują codziennie setki wiadomości. Jak wyróżnić się w ich skrzynce odbiorczej? Konieczna jest personalizacjaDzisiaj ważniejsze niż kiedykolwiek jest wykorzystywanie danych klienta do komunikacji z nimi. Duże firmy rozumieją to i wykorzystują do obsługi procesu drogie i złożone rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami, lecz jak można wykorzystać tę samą technologię bez takich kosztów i poziomu złożoności? Rozwiązanie eProductivity Software MarketDirect Cross Media zapewnia wymagane narzędzia do wspierania spersonalizowanej komunikacji bez doświadczenia i przeszkolenia wymaganego przez firmowe rozwiązania marketingowe.

Rozwiązanie MarketDirect Cross Media umożliwia Twoim zespołom ds. komunikacji i marketingu szybkie ustawienie i wprowadzenie kompletnych, wielokanałowych programów marketingowych z wykorzystaniem druku, poczty elektronicznej, stron docelowych HTML, wiadomości przesyłanych na urządzenia mobilne i mediów społecznościowych, a także śledzenie wyników i tworzenie zautomatyzowanych odpowiedzi.

Jak działa rozwiązanie MarketDirect Cross Media?

Rozwiązanie MarketDirect Cross Media zapewnia zarządzanie kampanią marketingową oparte na szablonach, umożliwiając Twojemu zespołowi tworzenie zintegrowanych kampanii w ciągu kilku minut bez potrzeby programowania oraz znajomości środowiska HTML lub CSS. Bez względu na to, czy wysyłasz tradycyjne wiadomości marketingowe, aktualizacje dotyczące produktów, biuletyny zgodności lub klienta bądź jakiekolwiek inne wiadomości komunikacyjne, rozwiązanie MarketDirect Cross Media może zwiększyć zaangażowanie.

Dzięki wykorzystaniu rozwiązania MarketDirect Twój zespół może połączyć dane klienta z Twoją komunikacją oraz spersonalizować treść i rozmowySpersonalizowana treść może obejmować grafikę, obrazy, tekst, adresy URL i kody QR – zintegrowane w celu zwiększenia zaangażowania i nawiązania kontaktu z klientami.

Kreator kampanii

Dzięki unikatowemu kreatorowi kampanii w ramach rozwiązania MarketDirect Cross Media możesz szybko i łatwo tworzyć kompletne kampanie.Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań krok po kroku w kierowanym procesie, a rozwiązanie MarketDirect Cross Media samo utworzy ramy i elementy kampanii.

Określanie marki oparte na motywie

Dzięki menedżerowi motywów można utworzyć szablon wytycznych dotyczących marki, który można łatwo wykorzystywać w kampaniach. Umożliwia to wielokrotne wykorzystanie zasobów kampanii, co prowadzi do oszczędności czasu i zasobów.Twoi projektanci nie muszą być zaangażowani w każdy element kampanii, a same kampanie można łatwo i szybko przygotować oraz uruchomić przy minimalnym przeszkoleniu.

Scenorysy

Zrozumienie działania elementów i kolejności zadań wielokanałowej kampanii jest jednym z bardziej złożonych elementów procesu projektowania kampanii.Dzięki rozwiązaniu MarketDirect Cross Media Storyboard Editor można szybko i łatwo zwizualizować całą kampanię i jej wszystkie elementy. Zapewnienie bezpośredniego dostępu do każdego komponentu oraz intuicyjne informacje ogólne dotyczące przepływu.

Prawdziwe wielokanałowe rozwiązanie

Przy tak wielu dostępnych obecnie platformach do marketingu cyfrowego rozwiązanie eProductivity Software MarketDirect Cross Media wyróżnia się wysokim stopniem integracji i wsparcia w druku, korespondencji reklamowej i produkcji pocztówek.. Za pomocą jednej platformy można projektować kampanie integrujące komunikację za pomocą materiałów drukowanych, poczty elektronicznej, sieci, urządzeń przenośnych i mediów społecznościowych – po prostu.

Dla kogo zaprojektowano rozwiązanie MarketDirect Cross Media?

Zespoły marketingowe i korporacyjne
Zespoły ds. komunikacji
Agencje reklamowe zajmujące
się drukiem komercyjnym

Always-On Cloud-Ready ServicesZawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie eProductivity Software, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności. Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz?Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.