eProductivity Software Partners

Umożliwienie rozwoju firmy i zapewnienia niezrównanej wartości dla Twoich klientów w branży opakowań i drukowania.

Witamy na stronie partnera oprogramowania eProductivity

Bez względu na to, czy jesteś już członkiem rodziny posiadaczy oprogramowania eProductivity, czy też chcesz do nas dopiero dołączyć, jesteś we właściwym miejscu..Mamy specjalny zespół, którego zadaniem jest zapewnienie, że nasz program partnerski będzie najlepszy w branży, a jego celem jest zapewnienie Ci wsparcia w każdy dostępny sposób, aby nasze partnerstwo przynosiło korzyści obu stronom.

Chcesz dołączyć do naszej rodziny jako nowy partner eProductivity Software?

eProductivity Software jest uznanym globalnym liderem w branży drukowania i opakowań.. Naszym celem jest zaprojektowanie i wdrożenie technologii przygotowanej na wyzwania przyszłości w postaci rozwiązań Enterprise Resource Planning (ERP) / Management Information System (MIS), handlu elektronicznego do optymalizacji oraz zautomatyzowanych wycen w celu tworzenia harmonogramów i rejestracji danych.. Odnosimy sukces wtedy, gdy nasi klienci dobrze prosperują.

Nie zawsze robimy to jednak sami i z naszymi partnerami odnosimy takie same sukcesy, o ile nie większe. Bez względu na to, czy chcesz zostać przedstawicielem eProductivity Software oraz partnerem najnowszej generacji, w pełni certyfikowanym sprzedawcą naszej oferty lub pełnowartościowym sprzedawcą wartości dodanej z certyfikatem dostarczania rozwiązań i zapewniania wsparcia posprzedażowego klientom – możemy rozpocząć współpracę.

Z przyjemnością omówimy partnerstwo z Tobą i chętnie posłuchamy, jak możesz dodać wartość do naszej działalności, podczas gdy my dodamy wartość do Twojej..

Prosimy o kontakt z Johnem Morley’em, naszym globalnym dyrektorem ds. sprzedaży – e-mail: john.morley@efi.com.

Interested in becoming an eProductivity Software partner?

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.