MarketDirect VDP Enterprise

Przeznaczoną dla przedsiębiorstw platformę drukowania zmiennych danych, personalizacji i składu firmy eProductivity Software stworzono specjalnie z myślą o druku komercyjnym, spersonalizowanych kartkach i prezentach, korespondencji reklamowej oraz komunikacji marketingowej.

Zaawansowane, oszczędne i skalowalne rozwiązanie do drukowania zmiennych danych, zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach i rynku spersonalizowanych prezentów

Skalowalność

Rozwiązanie MarketDirect VDP, które zoptymalizowano pod kątem dowolnego obciążenia pracą, łatwo poddaje się skalowaniu zgodnie z wymaganiami Twoich aplikacji.

Zintegrowane

Dzięki niezawodnemu interfejsowi API z pełną dokumentacją integracja z Twoimi aplikacjami jest prosta i przebiega szybko.

Spersonalizowane

W przeciwieństwie do innych platform, MarketDirect udostępnia silnik do tworzenia zmiennych danych zarówno w postaci grafiki wektorowej, jak i bitmapy rastrowej.

Elastyczne

Elastyczne opcje wydruku dla Twoich kolejności zadań obejmują formaty PDF, PPML i JYLT.

Co to jest MarketDirect VDP?

eProductivity Software MarketDirect VDP Enterprise to specjalnie skonstruowana platforma do drukowania zmiennych danych, personalizacji i składu, którą zaprojektowano tak, aby możliwe było dostarczanie wysokiej jakości składu wykorzystującego zmienne dane do Twojego portalu druku niestandardowego lub aplikacji internetowych. Dzięki wysoce elastycznemu interfejsowi łatwo jest tworzyć rozwiązania obejmujące podgląd dokumentów w czasie rzeczywistym lub rozwiązania wymagające wysokiej wydajności składu druku cyfrowego.Niezawodna i łatwa integracja za pośrednictwem interfejsów API MarketDirect zapewnia krótki czas wprowadzania na rynek wszelkich aplikacji internetowych umożliwiających obsługę druku wysokonakładowego.

Jak działa rozwiązanie MarketDirect VDP?

Niezależnie od tego, czy chodzi o efektowną korespondencję reklamową, spersonalizowane prezenty i produkty wysokiej jakości, kalendarze czy kartki okolicznościowe, rozwiązanie MarketDirect VDP Enterprise firmy eProductivity Software umożliwia szybkie i łatwe publikowanie treści opartych na danych.Personalizacja układów Adobe® InDesign oraz generowanie szczegółowych obrazów i dokumentów opartych na danych za pomocą prostych w obsłudze narzędzi.

MarketDirect VDP Enterprise to skalowalny, wysokowydajny serwerowy backend do generowania obrazów i dokumentów, który stoi za sukcesem wielu wiodących portali typu web-to-print. Dzięki łatwym do wdrożenia interfejsom API oraz wydajnemu procesowi produkcji, łączącemu się bezpośrednio ze wszystkimi cyfrowymi maszynami drukarskimi, dostawcy usług poligraficznych mogą założyć i w niezawodny sposób prowadzić działalność związaną ze spersonalizowanymi kartkami okolicznościowymi lub prezentami w sieci oraz oferować swoim klientom szybki podgląd i konfigurację online spersonalizowanych dokumentów.

Niezawodne, proste interfejsy API

Serwer MarketDirect VDP Enterprise Integration jest w pełni skalowalnym systemem serwerowym do renderowania spersonalizowanych obrazów i dokumentów w czasie rzeczywistym z szybkim buforowaniem i równoważeniem obciążenia w przypadku dużych nakładów.Interfejsy usług sieciowych (SOAP) i HTTP URL umożliwiają zintegrowanie spersonalizowanych obrazów i dokumentów ze stroną internetową lub aplikacją.

Personalizacja obrazów

Dostępny na serwerze MarketDirect VDP Enterprise Integration Server moduł personalizacji obrazów umożliwia zintegrowanie atrakcyjnych wizualnie, spersonalizowanych obrazSpersonalizowane obrazy można umieszczać na stronach internetowych lub w treści wiadomości e-mail, a także stosować w projektach opartych na druku w wysokiej rozdzielczości.

Procesy produkcyjne

Narzędzia do zarządzania kolejnością zadań druku cyfrowego MarketDirect VDP Enterprise łączą się z każdą cyfrową maszyną drukarską, aby usprawnić produkcję i dostarczanie grafiki w wysokiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze szerokiej gamy formatów i zaawansowanym opcjom obsługi obrazów produkcja zawsze będzie przebiegać z pełną prędkością.

Skalowalne, elastyczne

Usługi MarketDirect VDP Enterprise są w 100% skalowalne, dzięki czemu możesz skonfigurować system, którego potrzebujesz obecnie, a następnie rozbudowywać go w miarę rosnących potrzeb Twojej firmy. Oznacza to, że możesz z łatwością dodawać kolejne usługi i zwiększać przepustowość, gdy tylko pojawi się zapotrzebowanie na dodatkową prędkość i objętość.

Dla kogo zaprojektowano rozwiązanie MarketDirect VDP?

Spersonalizowane prezenty online
Integratorzy systemów
Aplikacje VDP dla przedsiębiorstw

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania MarketDirect, zapoznaj się z broszurą.

Zawsze gotowe usługi przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie eProductivity Software, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności.Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz? Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.