Enterprise Commercial Print Suite

Liderzy w branży od dwóch dekad oczekiwali od eProductivity Software zintegrowanych rozwiązań dla dużych organizacji zajmujących się drukiem komercyjnym, korespondencją i grafiką ekspozycyjnąPakiet eProductivity Software Enterprise Commercial Print Suite ułatwia gromadzenie i integrowanie danych z całego przedsiębiorstwa w biurze i w hali produkcyjnej, zwiększając wydajność, możliwości, a także redukując straty w celu zapewnienia efektywnego i rentownego zarządzania firmą Pakiet Commercial Print Suite może pomóc Twojej organizacji w następujących aspektach:

  • Wdrażanie zmian generujących zyski poprzez zapewnienie dużej widoczności firmy, komunikacji i kontroli
  • Zwiększenie elastyczności i optymalizacja zarządzania firmą poprzez certyfikowane kompleksowe kolejności zadań i skalowalne komponenty
  • Automatyzacja kolejności zadań w produkcji umożliwiająca śledzenie wydajności, opóźnień realizacji całych projektów, brakujących komponentów oraz wpływu zmian w harmonogramie

Wydajne rozwiązania programowe dla firm zajmujących się drukiem komercyjnym

Certyfikowane kompleksowe kolejności zadań, które zapewniają transformację

Większość firm wykorzystuje mniej niż dwie trzecie swojego strategicznego potencjału w zakresie wydajności, co prowadzi do „rozbieżności pomiędzy strategią a wydajnością”, które często są niewidoczne dla kierownictwa najwyższego szczebla.. Zintegrowany, zautomatyzowany i skalowalny pakiet eProductivity Software Enterprise Commercial Print Suite został zaprojektowany, opracowany i zweryfikowany specjalnie z myślą o dużych firmach z branży druku komercyjnego, korespondencji oraz grafiki ekspozycyjnej.

Pakiet wykracza poza tradycyjne systemy zarządzania działalnością, wspierając wydajność i umożliwiając wykorzystanie nowych strumieni przychodów poprzez zapewnienie podstawy automatyzacji i kontroli biznesowej na niezrównanym poziomie w branży drukarskiej, co pozwala na poprawę wykorzystania dostępnych możliwości, redukcję strat, uproszczenie operacji i zwiększenie zysków. Pakiet ten zapewnia inteligentną, kompleksową integrację z działalnością firmy, w ramach której dane z całego przedsiębiorstwa są organizowane, analizowane, interpretowane i wykorzystywane, eliminując odizolowane wyspy informacji i łącząc zespoły i działy w ramach współdzielonej, uproszczonej kolejności zadań.

Korzyści ze stosowania Enterprise Commercial Print Suite

Pakiet eProductivity Software Enterprise Commercial Print Suite oferuje holistyczne, kompleksowe podejście do integracji i optymalizacji działalności i produkcji.

Web to Print

Platforma angażowania klientów MarketDirect umożliwi Twojej firmie sprzedaż, marketing, zakupy i realizację zamówień w trybie online.Pierwsza platforma Web-to-Print tego typu łączy w sobie legendarne możliwości handlu elektronicznego, wielokanałowego marketingu i narzędzia realizacji firmy eProductivity Sofware w ramach jednej, wydajnej platformy.

Fulfillment

PrintStream® Fulfillment jest inteligentnym systemem zarządzania marketingiem, planowaniem i dystrybucją.Rozwiązanie PrintStream jest wydajne i elastyczne, oferując narzędzia do dostosowywania oraz aplikacje sieciowe umożliwiające bezproblemową współpracę Twoich klientów i Twojego zespołu ds. realizacji.

Management Information System

System Monarch® Management Information System (MIS) zapewnia podstawowe funkcje oraz możliwości integracji dla wszystkich funkcji od przyjmowania zamówień do wysyłki i fakturowania. Dzięki centralizacji informacji system Monarch promuje efektywne udostępnianie, automatyzuje kolejności zadań i optymalizuje operacje zakładu.

Impozycja

Metrix® jest wielokrotnie nagradzanym narzędziem do planowania układu zaprojektowanym do znacznej redukcji kosztów planowania i pracy w fazie prepress. Rozwiązanie Metrix umożliwia transformację Big Data do danych, które można wykorzystać w praktyce w większości sprawdzonych kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań o holistycznym podejści do produkcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie Enterprise Print Suite?

Zobacz jak Twoja firma może wykorzystać nasz podstawowe narzędzia do ewolucji w kierunku kompleksowego rozwiązania promującego zrównoważony rozwój przygotowany na wyzwania przyszłości

Partnerzy w integracji

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz? Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów.