PrintStream Fulfillment

Oprogramowanie klasy korporacyjnej do zarządzania zapasami i magazynem dla drukarni komercyjnych, firm zajmujących się produkcją grafik informacyjnych i reklamowych, firm wysyłkowych oraz centrów realizacji zamówień.

Oprogramowanie do zarządzania realizacją zamówień i magazynem

Dynamiczne

Dynamiczne widoki dotyczące harmonogramu, produkcja w czasie rzeczywistym oraz widoczny od razu status harmonogramu z edycją harmonogramu za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, a także alerty o konfliktach.

Inteligentne

Inteligentne, zautomatyzowane planowanie produkcji z wykorzystaniem najbardziej ekonomicznej ścieżki realizacji zadania oraz zaawansowanej pod względem wizualizacji weryfikacji kolejności zadań.

Zoptymalizowane

Całościowe, „globalne” podejście zamiast tradycyjnych, pojedynczych zadań czy centrów roboczych.

Intuicyjne

Dobrze przygotowane hipotetyczne scenariusze, które pozwolą Ci ocenić wpływ zmian w harmonogramie na Twoją działalność.

Co to jest PrintStream Fulfillment?

EFI PrintStream Fulfillment jest inteligentnym systemem do planowania materiałów marketingowych i zarządzania dystrybucją. Rozwiązanie jest zarazem wydajne i elastyczne, oferując narzędzia do dostosowywania oraz aplikacje sieciowe umożliwiające bezproblemową i efektywną współpracę Twoich klientów z Twoim zespołem ds. realizacji zamówieńNiezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie podstawowych funkcji kompletacji i pakowania, czy też bardziej złożonych kolejności zadań typu „drukuj na żądanie” — oprogramowanie PrintStream Fulfillment oferuje pakiet modułów, które spełnią Twoje potrzeby.

Jak działa rozwiązanie PrintStream Fulfillment?

Realizacja kompletacji i pakowania

Zarządzaj materiałami będącymi własnością klienta lub wyrobami gotowymi oraz procesem kompletacji i pakowania od początku do końca — w przypadku zarówno pojedynczych odbiorców, jak i list dystrybucyjnych. Rozwiązanie PrintStream Fulfillment zarządza wszelkimi aspektami przyjmowania i importowania zamówień, ich przetwarzania, realizacji, wysyłki, fakturowania oraz powiadomień.

Realizacja drukowania na żądanie

Dzięki pełnej obsłudze produkcji i drukowania na żądanie, a także wstępnie wydrukowanych zapasów, rozwiązanie PrintStream Fulfillment ułatwia integrację etapów szacowania kosztów druku i inżynierii zadań w celu automatycznego generowania zleceń produkcyjnych.

Realizacja produktu

Rozwiązanie PrintStream Fulfillment obsługuje pozycje zapasów i materiały niezwiązane z drukiem dzięki łatwej w zarządzaniu konfiguracji i kontroli poziomu zapasów.

Kompletacja i montaż

Oferowana przez rozwiązanie PrintStream Fulfillment wszechstronna obsługa w zakresie kompletacji obejmuje wszystkie warianty — od montażu lekkiego po tworzenie skomplikowanych zestawów, w tym zmiennych produktów i danych.Rozwiązanie PrintStream Fulfillment może śledzić dane liczbowe, gramatury i wartości dla poszczególnych elementów, jak również całych zestawów.PrintStream Fulfillment śledzi również stan zapasów i koszty w sytuacji, gdy zwrócone zestawy wymagają demontażu.

Grafika ekspozycyjna do punktów sprzedaży

Realizacja zamówień przeznaczonych dla punktów sprzedaży oferuje drukarniom lukratywne możliwości zwiększania wartości dodanej poprzez rozwijanie relacji z klientami dzięki drukowaniu i dystrybucji odbywającym się w tym samym miejscu. Rozwiązanie PrintStream Fulfillment obsługuje zestawy zamawiane przez podległe jednostki korporacyjne — mogą one obejmować wszystko, od materiałów marketingowych oraz tablic informacyjnych i reklamowych tworzonych na potrzeby imprez specjalnych po wizualną prezentację marki w sklepie i ekspozycje ścienne.

Przetwarzanie zwrotów

Umiejętność efektywnego zarządzania zwrotami wysłanych produktów (a nawet tymi, które nie zostały wysłane) — niejednokrotnie pomijana jako źródło zysku — może stać się ważną częścią ogólnej strategii realizacji zamówień stosowanej przez Twoją firmę. PrintStream Rozwiązanie PrintStream Fulfillment zaprojektowano z myślą o śledzeniu utylizacji zwrotów, zarządzaniu zwrotami (zarówno z numerami RMA, jak i bez nich) oraz dostarczaniu klientom szczegółowych raportów dotyczących działań i kosztów związanych ze zwrotami.

Zautomatyzowane zdarzenia związane z realizacją zamówień

Zautomatyzowane zdarzenia związane z realizacją zamówień stanowią skuteczną i elastyczną metodę integracji danych i transakcji związanych z realizacją zamówień z innymi aplikacjami lub systemami.Zdarzenia związane z realizacją zamówień mogą automatycznie generować zdefiniowane przez użytkownika wiadomości e-mail, raporty i eksporty plików, które zmniejszają nakład pracy administracyjnej, eliminują konieczność ręcznego wykonywania pewnych czynności oraz redukują liczbę błędów.

Integracja

Jako całościowe, kompleksowe i zintegrowane rozwiązanie, PrintStream Fulfillment zapewnia pełny wgląd, umożliwiając efektywne i rentowne zarządzanie magazynem i operacjami związanymi z realizacją zamówień. Dzięki integracji z systemem MIS, ERP lub StoreFront użytkownika rozwiązanie PrintStream Fulfillment dostarcza narzędzia, które pozwalają zmaksymalizować potencjał procesów i zysków poprzez połączenie procesów realizacji zamówień i inwentaryzacji z procesami produkcyjnymi i księgowymi w jedną, zintegrowaną kolejność zadań.

Dla kogo zaprojektowano rozwiązanie PrintStream Fulfillment?

Drukarnie komercyjne
Zarządzanie zapasami i magazynem
rozwiązań z zakresu grafiki ekspozycyjnej

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania PrintStream, pobierz broszurę i studium przypadku.

Zawsze gotowe usługi EFI przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie EFI, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, mogąc skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności.Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.