MarketDirect Fulfillment

Dynamiczne rozwiązanie do zarządzania zapasami i realizacji zamówień oraz wynajmu i rezerwacji zdarzeń, przeznaczone dla drukarni komercyjnych, wewnętrznych centrów druku, drukarni franczyzowych i szybkonakładowych, firm zajmujących się drukiem grafiki ekspozycyjnej oraz producentów opakowań.

Intuicyjne, elastyczne rozwiązanie do zarządzaniazapasami i realizacji zamówień

Adaptacyjne

Zaprojektowane tak, aby spełniać bieżące potrzeby Twojej firmy i dostosowywać się do jej rozwoju.

Proste

Wystarczy kilka prostych kroków, aby skonfigurować klientów i rozbudować zapasy.

Wydajne

Narzędzia administracyjne pozwalają zarządzać wszelkimi aspektami zapasów, opcjami kompletacji i pakowania oraz centrami kosztów.

Zintegrowane

Integracja z naszym najlepszym rozwiązaniem web-to-print, umożliwiająca bezproblemowe zarządzanie zamówieniami online.

Co to jest MarketDirect Fulfillment?

MarketDirect Fulfillment to rozwiązanie do zarządzania zapasami oraz wynajmem i rezerwacją zdarzeń, zaprojektowane w celu uproszczenia i zautomatyzowania procesów kompletacji i pakowania zamówień. Dzięki intuicyjnym i elastycznym narzędziom administracyjnym zarządzanie magazynem staje się proste i opłacalne. Z kolei za sprawą prostego w konfiguracji kreatora stron możesz tworzyć atrakcyjne witryny dla swoich klientów.

Jak działa rozwiązanie MarketDirect Fulfillment?

Niezależnie od tego, czy oferujesz w pełni zarządzane usługi realizacji zamówień na materiały drukowane, czy też zarządzasz jedynie kilkoma elementami dla jednego lub dwóch klientów, rozwiązanie MarketDirect Fulfillment ułatwi Ci stworzenie intuicyjnego portalu zamówień dla klientów, jak również panelu administracyjnego dla pracowników, który nie obciąża systemu.

Tradycyjne rozwiązania z zakresu realizacji zamówień są skomplikowane i czasochłonne pod względem obsługi i zarządzania. Natomiast MarketDirect Fulfillment wykorzystuje najnowszą technologię handlu elektronicznego, udostępniając genialnie prosty i wydajny administracyjny pulpit nawigacyjny do zarządzania klientami i zamówieniami.

Rozwiązanie MarketDirect Fulfillment umożliwi szybkie i bezbolesne przyjęcie nowych klientów, ograniczenie kosztów operacyjnych i wydatków oraz zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi.

Zarządzanie zapasami

Dzięki MarketDirect Fulfillment możesz zarządzać magazynem, konfiguracją zapasów, zamówieniami i produkcją dla swoich klientów z branży web-to-print.Zdefiniuj układ magazynu oraz lokalizacje i specyfikacje zapasów, a także publikuj produkty w swoim sklepie web-to-print.Gdy Twoi klienci składają zamówienie, generowana jest lista zamówień, a informacje o wysyłce są automatycznie aktualizowane.

Wynajem i rezerwacje

Dzięki modułowi wynajmu i rezerwacji możesz zarządzać zapasami wychodzącymi i przychodzącymi dla praktycznie dowolnego zdarzenia. Twoi klienci mogą tworzyć i definiować zdarzenia, konfigurując miejsce i harmonogram, a następnie zobaczyć produkty dostępne w danym okresie. Możesz skonfigurować specjalne instrukcje dotyczące obsługi oraz automatycznie utworzyć kartę wysyłkową i kartę zwrotu.. Dzięki modułowi wynajmu i rezerwacji możesz z łatwością zarządzać logistyką zdarzeń, drukiem i produktami swoich klientów.

Narzędzia tworzenia stron

Dzięki modułowi SmartStores dla MarketDirect Fulfillment możesz wybierać z biblioteki szablonów stron, a następnie szybko i łatwo rozpocząć tworzenie swoich zapasów.. YMożesz zmodyfikować istniejący szablon, aby dodać do niego elementy brandingowe, kolory i grafikę bez znajomości programowania HTML/CSS. Jeśli natomiast Twój projekt wymaga większego stopnia dostosowania, zyskujesz dostęp do kodu źródłowego, a zaawansowany edytor HTML/CSS zapewnia pełną elastyczność i kontrolę nad Twoją stroną.

Raportowanie i analityka

Mierzenie wydajności stron web-to-print, śledzenie liczby zrealizowanych transakcji i tworzenie raportów stało się obecnie łatwiejsze niż kiedykolwiek.Dzięki dostępnym w rozwiązaniu MarketDirect Fulfillment kompleksowym narzędziom raportowania i analizy możesz monitorować swoje strony handlu elektronicznego w czasie rzeczywistym. Z kolei dzięki integracji z Google® Analytics i Tag Managerem, który pozwala analizować konwersję i realizację aż do poziomu produktu, zyskasz wszelkie dane potrzebne do optymalizacji swojej działalności online.

Zarządzanie klientami

Administracja i zarządzanie klientami mogą być skomplikowane, ale dzięki narzędziom MarketDirect Fulfillment możesz szybko wprowadzić nowych użytkowników, korzystając z opcji importu zbiorczego.WDzięki kompletnej kontroli nad profilami użytkowników, uprawnieniami dostępu na poziomie produktu i katalogu, a także centrum kosztów i definiowaniu działów zarządzanie klientami nigdy nie było łatwiejsze.

Narzędzia marketingowe

Dzięki rozwiązaniu AutoEngage w ramach MarketDirect Fulfillment możesz zamienić swoją bazę danych klientów w narzędzie CRM (do zarządzania relacjami z klientami).Dzięki temu możesz szybko i łatwo tworzyć ukierunkowane kampanie marketingowe i wysyłać swoim klientom oferty zniżek i nowych produktów, a nawet przypominać im o dokończeniu rozpoczętej transakcji. Moduł AutoEngage pomaga zwiększyć ruch na stronie i poprawić wskaźniki realizacji transakcji, a jego największą zaletą jest łatwość obsługi, dlatego konfiguracja i aktywacja kampanii zajmuje zaledwie kilka minut.

Zarządzanie wysyłkami

Zintegrowana opcja wysyłki dostępna w rozwiązaniu MarketDirect Fulfillment umożliwia zarządzanie wszelkimi aspektami obsługi przesyłek z wykorzystaniem wielu przewoźników.Twoi klienci mogą zobaczyć wszystkie dostępne stawki za wysyłkę oraz opcje dostawy z oceną na żywo u wszystkich przewoźników. Po złożeniu zamówienia informacje o wysyłce i usługach są automatycznie udostępniane w obszarze produkcji, a informacje o śledzeniu przesyłki mogą zostać udostępnione klientowi, co zmniejsza liczbę błędów i zadań związanych z obsługą klienta.

Dla kogo zaprojektowano rozwiązanie MarketDirect Fulfillment?

Druk komercyjny
Zarządzanie zapasami i magazynem
rozwiązań z zakresu grafiki ekspozycyjnej
Wewnętrzny dział
Sieci franczyzowe

Zawsze gotowe usługi EFI przygotowane do pracy w chmurze

Dzięki temu, że jest to chmurowe rozwiązanie EFI, nie musisz się martwić o dostępność serwera MarketDirect lub jego czas nieprzerwanej pracy, lecz skupić się na obsłudze klientów i swojej działalności. Nasz profesjonalny zespół serwisowy pilnuje aktualizacji Twojego rozwiązania oraz jego bezproblemowej pracy, powiadamiając Cię o potencjalnych zagrożeniach oraz zapewniając całodobowe monitorowanie.

Nie możesz odnaleźć dokumentu?

Nie możesz odnaleźć dokumentów, których szukasz? Kliknij tutaj  aby przejść do przeszukiwania naszej kompleksowej biblioteki zasobów