Technique – MIS/ERP Solution

Řešení EFI Technique MIS/ERP je navrženo pro naplnění unikátních potřeb dnešních organizací, které se věnují tisku firemních publikací. Umožňuje jim přizpůsobit se neustále se měnícím podmínkám na trhu, upevnit svoji pozici a zajistit si tak budoucí růst. Řešení EFI Technique přinese vaší organizaci vylepšení v následujících oblastech:

  • Efektivita: Spolehněte se na integrovaný systém, který je schopen inteligentně a rychle vytvářet odhady bez ohledu na složitost projektů a nalezněte tak nákladově nejefektivnější cestu napříč celou produkcí..
  • Automatizace:: Zredukujte počet manuálních interakcí pomocí automatické distribuce lístků úloh a cirkulace aktualizací stavů mezi relevantními týmy.
  • Flexibilita: AAutomatizace a digitalizace v produkčních pracovních postupech vám umožní sledovat kapacitu, nedostatky, chybějící komponenty a dopady změn v plánování na dodání úloh.

Software Purpose-Built MIS pro oblast tisku publikací

Inteligentní systém

Inteligentní systém založený na pravidlech produkuje komplexní odhady se zahrnutím mnoha variant. Během několika minut dokáže vygenerovat nákladově nejefektivnější způsoby produkce.

Automatizace

Distribuujte automaticky příslušné lístky úloh, nechte cirkulovat aktualizace stavu zakázky a sledujte tak podrobně životní cyklus, odpady a cestu rolí papíru ze skladu do tisku a zpět.

Výhody řešení Technique

Využijte naplno řešení ERP, které poskytuje vysokou flexibilitu a schopnosti potřebné pro uspokojení potřeb dnešního trhu a připravte svou organizaci na další růst.

Flexibilita

Zrychlete propustnost díky snadnému sledování kapacity, nedostatků, chybějících komponent a dopadů změn v plánování.

Produkční kapacita řešení Technique

Pokud získáte přehled o všech činnostech vašeho podniku a zlepšíte komunikaci mezi všemi, kteří se podílejí na vašich procesech, získáte pevnou půdu pro realizaci změn vedoucích k vyššímu zisku.. Řešení EFI Technique ERP je založené na desetiletích našich zkušeností. Umožní vám integrovat velké množství složek vašeho podnikání a automatizovat nespočet manuálních činností. Díky tomu budete moci snížit náklady, odstranit neefektivitu a soustředit se na růst vašeho podnikání. focus on business growth.

Jak Technique funguje?

Řešení Technique je speciálně navrženo pro zvyšování ziskovosti vaší firmy, a to konkrétně zlepšením viditelnosti, kontroly a automatizace tam, kde je to pro vaši organizaci vhodné. Jedná se například o následující opatření:

  • Odstraňování manuálních interakcí napříč celou organizací a výrobními postupy.
  • Využití inteligentního systému založeného na pravidlech a produkujícího komplexní odhady se zahrnutím automatických kalkulací. Systém dokáže během několika minut vygenerovat nákladově nejefektivnější způsoby produkce.
  • identifikace volných kapacit, nedostatků, chybějících komponent, alternativních možností zdrojů a odhady dopadů navrhovaných změn v plánu.
  • Sledování a kontrola každé role i palety v závodě v reálném čase.
  • Využití historie dat řízení kvality a kontroly zásob ke zvýšení vyjednávací síly s dodavateli.
  • A mnoho dalšího!

Pro jaké produkty je řešení Technique navrženo?

Knihy s tvrdou i měkkou obálkou a v režimu tisku na vyžádání
Noviny
Velkoobjemové komerční produkty
Časopisy, periodika a katalogy
Directmail

Více informací o řešení Technique najdete v naší brožuře

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.