Pace Print MIS/ERP
Softwarové řešení

Škálovatelné a přizpůsobitelné řešení print MIS/ERP využívající technologii prohlížeče je určené pro komerční tisk a grafický průmysl.. PDíky certifikovaným koncovým pracovním postupům, které poskytují řešení správy tiskových postupů s vysokou hodnotu ihned po vybalení, přináší ePS Pace™ svým zákazníkům:

  • Zvýšení efektivity provozu
  • Maximalizaci ziskového potenciálu
  • Optimalizaci tiskové produkce a doby uvedení na trht
  • Zjednodušení operací snížením počtu kontaktních míst

Rozvíjejte své podnikání s řešením ePS Print MIS připraveným na budoucnost

Intuitivní

Intuitivní rozhraní dělá ze systému ePS Pace snadno ovladatelný nástroj, který umožní vašim zaměstnancům být produktivní ve velmi krátké době.

Efektivní

ePS Pace zvyšuje provozní efektivitu a maximalizuje zisky díky koncovým pracovním postupům s certifikací. Tyto postupy snižují počet kontaktních míst, efektivnější provoz pak redukuje náklady.

Škálovatelnost

ePS Pace je vhodný pro rozvíjející se trh. Umožňuje vám uspět dnes, ale díky své škálovatelnosti a funkcím vytváří pevný základ pro váš budoucí růst.

Více kanálů

ePS Pace poskytuje snadný a rychlý přístup k informacím, které potřebujete znát pro navýšení počtu zakázek. Kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení. A to nejen pro vás, ale i pro vaše zákazníky.

Jak ePS Pace MIS/ERP funguje?

ePS Pace vám poskytne příležitost plnit a překonávat očekávání zákazníků, posílit postavení vašich zaměstnanců a maximalizovat váš ziskový potenciál.Je to globálně optimalizovaný systém, který zahrnuje celý akviziční, obchodní a výrobní pracovní postup vaší organizace. Pace vám poskytne úplnou kontrolu nad informacemi a také přehled o všech operacích komerčního tisku a grafiky.

Pro koho je ePS Pace určen?

Systém ePS Pace je vytvořen tak, aby vyhovoval potřebám firem v oblasti komerčního tisku a zobrazovací grafiky. Můžete být komerční tiskárna, výrobce bannerů, polepů vozidel, reklamních stojanů pro prodejní místa a mnoha dalších produktů komerční grafiky. .ePS Pace vám vyjde vstříc tam, kde právě jste, a dovede vás tam, kam potřebujete. S více než čtyřiceti lety zkušeností máme zákazníky po celém světě. Naším závazkem je nepřestávat investovat do výzkumu a vývoje. Jedině tak vám můžeme přinášet technologie připravené na budoucnost a podporovat vaše podnikání i vztahy se zákazníky. Vzhledem k tomu, že se tiskařský průmysl neustále vyvíjí, vaše potřeby a potřeby vašich zákazníků se neustále mění. Jisté však je, že ePS tu pro vás bude vždy.

Komerční tiskárny
Display Graphics
Digitální a offsetový tisk

Chcete-li se o ePS Pace dozvědět více, podívejte se na brožuru a případovou studii.

Služby Always-On EFI Cloud-Ready

Pokud zvolíte ePS Pace jako hostované řešení ePS, budete se moci namísto problémů s IT soustředit na služby zákazníkům a své podnikání. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování..

Partneři pro integraci

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.