Sada Quick Print pro státní a vzdělávací instituce

MarketDirect StoreFront je navržen tak, aby holisticky vyhovoval potřebám státní správy a vzdělávacího průmyslu:

  • Zjednodušením zadávání zakázek mezi odděleními – standardizujte a spravujte dokumenty a aktiva, branding pomocí jednoduchých intuitivních online nástrojů
  • Poskytováním důležitých obchodních dat /strong> –zlepšit viditelnost dat v celé organizaci a poskytnout nástroje pro automatizované vytváření sestav, export dat a možnosti sdílení
  • Spravováním všeho s rychlým spuštěním – snadno spravujte, ovládejte a integrujte tisíce aktiv, přidělujte řízení přístupu podle uživatele, oddělení nebo týmu pomocí nástrojů pro hromadné operace

Zjednodušené tiskové operace

Sada Quick Print, která kombinuje výkon PrintSmith Vision, MarketDirect StoreFront a digitálních tiskových serverů Fiery, poskytuje řešení správy tisku a elektronického obchodování na klíč v jednom integrovaném prostředí..Podpora plně automatizovaných pracovních postupů od digitální objednávky do výroby, pokročilého plánování, automatizace expedice, sledování a účetních nástrojů, dokonce i řízení hotovosti.

Komponenty sady Quick Print

Sada Quick Print, navržená pro snadné použití a správu, kombinuje přední řešení od eProductivity Software pro web-to-print s lehkými a flexibilními nástroji podnikové produktivity. Díky rychlému začlenění může váš tým rychle fungovat a pravidelné aktualizace a vylepšení zajistí, že vaše investice bude připravena na budoucnost.

MarketDirect Storefront

MarketDirect StoreFront je řešení pro web-to-print navržené tak, aby podporovalo vaše podnikání v oblasti online tisku. Díky jednoduchým intuitivním nástrojům a podpoře široké škály produktů a aplikací můžete rozvíjet své podnikání a prodávat více online.

PrintSmith Vision

PrintSmith Vision je cenově dostupné softwarové řešení pro správu tisku, které rozumí a automatizuje tiskové provozní procesy ve franšízových obchodech, malých tiskárnách, tiskárnách na vyžádání a v závodech.

Řešení Fiery pro tiskovou produkci

Servery Fiery a řešení pracovních toků poskytují špičkový výkon, přesnost barev, použitelnost a integraci, které zlepšují kvalitu a efektivitu digitálního tisku – a umožňují vám se ziskem poskytovat širší škálu tiskových služeb.

Jak funguje Sada Quick Print?

Vaše firma potřebuje flexibilitu, aby mohla růst a přizpůsobovat se měnícím se tržním podmínkám. Podnikání online je zásadní a zároveň je důležité spravovat informace o objednávkách a výrobě.. Sada Quick Print vám poskytuje svobodu rychle splnit požadavky zákazníků, reagovat na jejich potřeby a rychle a ziskově vytvářet úlohy s prvním bezstarostným řešením digitálního tisku a obchodního managementu s podporou webu.

Odhadování

Získejte rychlé, přesné a správné odhady hned na první pokus.. Pomocí sady Quick Print můžete generovat odhady pro všechny své úlohy, od vizitek a hlavičkových papírů až po složité projekty. Toto řešení poskytuje možnost podání až 40 různých nabídek s odlišným množstvím, šablonami faktur a historií odhadů.

Správa objednávek

Centralizujte správu objednávek a rychle přeměňte odhady na ziskové objednávky pro vaši organizaci..Sada Quick Print umožňuje rychle a snadno převést odhady na objednávky a zároveň poskytuje úplný přehled o celém procesu: od prodejní objednávky, po plánování a výrobu. Toto řešení redukuje počet chyb a zvyšuje kapacitu bez navyšování režijních nákladů.

Elektronické obchodování

Nástroje pro web-to-print, které vám umožňují nabízet širokou škálu produktů s výkonnými a flexibilními nástroji pro definici úloh a konfiguraci. Rychle a snadno vybudujte pro své zákazníky značkové internetové obchody a nabízejte tištěné i netištěné produkty – dokonce i balení s lehkostí.Zlepšete cashflow pomocí plateb kreditní kartou nebo přiřaďte poplatky zákazníkům podle nákladového střediska nebo nákupní objednávky.

Doprava

Automatizujte snadno svou manipulaci s balíky a přepravu pomocí integrovaných nástrojů pro přepravu Sady Quick Print. Díky podpoře hodnocení více dopravců si můžete vybrat možnosti dopravy a dopravce, kteří nabízejí nejlepší ceny a harmonogram doručení. Snižte režii vaší zákaznické podpory díky automatickým aktualizacím sledování a upozorněním.

Automatizace

Certifikované pracovní postupy pro MarketDirect StoreFront a PrintSmith Vision zajišťují, že nemusíte znovu klíčovat data, ručně duplikovat objednávky nebo odsouhlasovat fakturaci. Sada Quick Print poskytuje platformu pro web-to-print a informační systém pro správu tisku (MIS) v jednom.

Služby Always-On Cloud-Ready

Můžete se soustředit na obsluhu vašich zákazníků a správu vaší firmy bez obav o kvalitu služeb nebo provozuschopnost díky možnosti cloudového hostingu eProductivity Software.. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.

Více informací o sadě Quick Print najdete v naší brožuře.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.