MarketDirect PackCentral

MarketDirect PackCentral, řešení eProductivity Software od balení k tisku je výkonný a flexibilní řešení nákupu balicích materiálů navržený pro štítkování, skládání kartonů a výrobce boxů z vlnitých materiálů.

První online řešení nákupu a elektronického obchodování Účelově postavené pro balicí průmysl

Dynamický

Nabízí uživatelské profily účtu, DLAP autentikaci, integraci SSO a mnoho dalšího.

Výkonné

Představuje 3D vizualizaci pro design obalů a HTML/CSS nástroje.Výtváří nové prostředky nebo upravuje ty již existující.

Intuitivní

Intuitivní uživatelská zkušenost ulehčuje provedení pře-objednávek a produktové nastavení pro elektronické obchodování.

Adaptabilní

Navržený pro integraci se širokým rozsahem ERP třetích stran a nákupních systémů.

Co je MarketDirect PackCentral?

MarketDirect PackCentral, řešení eProductivity Software od balení k tisku je portál zákaznických objednávek navržený specificky pro potřeby výrobců obalů.S výkonnými nástroji které zjednodušují získání objednávek pro široký záběr výrobků s intuitivní zákaznickou zkušeností můžete automatizovat a zefektivnit zpracování objednávek a eliminovat nákladné chyby.

EFI SmartBox Designer je bohatý návrhářský program pro obaly s ohromující 3D vizualizací. SmartBox Designer je dostupný jako volitelný modul pro PackCentral a umožňuje vašim zákazníkům vytvářet 3D návrhy boxů a ověřit je online před zadáním objednávky. MarketDirect PackCentral je ověřeně škálovatelný a navržený tak, aby seděl na vaše dnešní podnikání i s vašimi měnícími se potřebami.

Jak funguje MarketDirect PackCentral?

S MarketDirect PackCentral můžete nabídnout vašim zákazníkům nejpohodlnější a nejintuitivnější online nástroj pro nákupy na trhu a umožnit jim objednat si jakýkoliv nový výrobek nebo položku inventáře.

Rychle vytvářejte přizpůsobené webové obchody a zákaznické portály, které obsahují zásady značky klientů. Vytvářejte katalogy SKU a přidávejt je do katalogů s kompletní kontrolou nacenění a správou uživatelských přístupů.

Nástroje budování stránek

S programem SmartStores pro MarketDirect PackCentral si můžete vybrat z knihovny šablon stránek a začít budovat váš web-to-print obchod rychle a jednoduše.Stávající šablonu můžete upravit tak, aby obsahovala prvky, barvy a grafiku konkrétní značky. To vše bez nutnosti programování v HTML/CSS. A pokud váš projekt vyžaduje vyšší míru přizpůsobení, máte přístup ke zdrojovému kódu a pokročilý editor HTML/CSS poskytuje naprostou flexibilitu a kontrolu nad vaším webem.

3D Product Design a Vizualizace

S programem SmartBox Designer pro MarketDirect PackCentral můžete dát svým zákazníkům přístup do komplexní knihovny šablon skládacích kartonů a boxů. Zákazníci si mohou vybrat kýžený design a poté si ho přizpůsobit přidáním brandingových prvků, grafik a štítků s pomocí nástroje parametrického designu. SmartBox Designer nabízí 3D vizualizaci včetně animace skládací sekvence umožňující důkladnou inspekci výrobku.

Reporty a analýzy

Měření web-to-print výkonu, sledování míry dokončení nákupu a vytváření přehledů. To vše je nyní jednodušší než kdy jindy. S komplexním reportingem a analytickými nástroji MarketDirect PackCentral můžete monitorovat stránky vašich elektronických obchodů v reálném čase. Díky integraci se službou Google® Analytics a Tag Manager, která vám umožní analyzovat konverze a míru dokončení až na úroveň produktu, budete mít k dispozici všechna data, která potřebujete k optimalizaci svého online podnikání.

Správa zákazníků

Správa zákazníků a management zákazníků může být komplexní proble, ale s nástroji MarketDirect PackCentral můžete urychleně nabrat nové uživatele pomocí možností hromadného importu. Využívejte funkce kompletní kontroly nad uživatelskými profily a přístupovými právy na úrovni produktů či katalogů. Definujte podrobně nákladová střediska a oddělení. Správa zákazníků ještě nikdy nebyla tak snadná.

Marketingové nástroje

S řešením AutoEngage dostupným pro MarketDirect PackCentral můžete proměnit vaši zákazníckou databázi do CRM (řízení vztahů se zákazníky) nástroje. Tento nástroj vám umožní snadno a rychle vytvářet cílené marketingové kampaně a posílat zákazníkům nabídky slev, nových produktů a třeba i připomenout dokončení nákupu. AutoEngage pomáhá zvyšovat návštěvnost a zlepšuje míru dokončení nákupu. Navíc se snadno používá, takže nastavit a aktivovat kampaň vám zabere jen pár minut.

Správa inventáře

S modulem plnění dostupným pro MarketDirect PackCentral můžete spravovat nastavení vašeho skladu a zásob, objednávky a výrobu pro vaše web-to-pack zákazníky. Definujte rozložení skladu, umístění a specifikace inventáře, nebo publikujte produkty ve svém web-to-print obchodě. Když vaši zákazníci zadají objednávku, systém vygeneruje seznam potřebného materiálu a automaticky se zaktualizují přepravní informace. Navíc můžete spravovat příchozí a odchozí skladové zásoby pro různé události pomocí řešení Rentals and Reservations dostupným pro MarketDirect PackCentral. Můžete svým zákazníkům nabídnout kompletní podporu událostí a logistiky bez režijních nákladů pomocí funkce definování plánů událostí, instrukcí o potřebě zvláštní manipulace a automatickým vytvářením stvrzenek vratek.

Správa doručování

Integrovaná možnost přepravy MarketDirect PackCentral vám umožňuje správu všech aspektů manipulace se zásilkou napříč několika přepravci. Vaši zákazníci mohou porovnat všechny dostupné ceny dopravy, možnosti doručení a hodnocení všech dopravců v reálném čase.Po zadání objednávky jsou informace o přepravě a službě automaticky k dispozici pro produkci. Informace o sledování lze sdílet se zákazníkem, což snižuje počet chyb a úkolů zákaznické podpory.

Integrace a sdílení dat

MarketDirect PackCentral nabízí řadu nástrojů pro zjednodušení integrace platforem třetích stran a sdílení dat. Pomocí MarketDirect PackCentral API si můžete vyvinout vlastní integrace a připojit systémy správy informací, účetní platformy nebo CRM třetích stran s obousměrným sdílením dat. Můžete toto API přidat jak do svých systémů tak do systémů hostovaných EFI.

Volitelný externí cXML katalog pro MarketDirect PackCentral umožňuje integraci s nákupními systémy třetích stran jako je Ariba® a Coupa®. Konektor externích systémů pro MarketDirect PackCentral navíc umožňuje sdílení informací o objednávkách s účetními řešeními třetích stran jako je QuickBooks® Předtiskový konektor JDF umožňuje sdílení informací o záměru úlohy s EFI Fiery® a předtiskovými a výrobními řešeními třetích stran.

Pro koho byl MarketDirect PackCentral navržen?

Výrobce boxů a zvlněných materiálů
Tiskárny štítků a značek
Výrobce skládacího kartonu

Služby Always-On Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému ze strany eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání.Náš tým profesionálních služeb udržuje vaše řešení aktualizované a běžící hladce, upozorňuje vás na potenciální hrozby a vše monitoruje 24/7.

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.