Process Shipper

Softwarové řešení pro správu zásilek od více přepravců a logistiku přepravy pro poštu, malé zásilky, LTL, místní kurýry a další.

Software pro správu přepravy zásilek více dopravců navržený pro zjednodušení a automatizaci procesů přepravy zboží

Dynamický

Dynamické aktualizace a kontrola přepravy zajišťují přesnost

Integrované

Kompletní nabídka předních poštovních a balíkových přepravců

Ekonomický

Pokaždé najděte nejlepší ceny přepravy u více dopravců

Intuitivní

Výkonné scénáře „co kdyby“, které umožňují vyhodnotit dopad změn plánu na podnikání

Co je Process Shipper?

eProductivity Software Process Shipper je oceňovaný software pro správu více přepravců, který je navržen tak, aby zefektivnil a automatizoval procesy nákladní přepravy. Odstraněním kontaktních míst a zrychlením pracovních postupů  umožňuje Process Shipper společnostem snížit náklady a přeměnit přepravní oddělení na centra zisku. Úzká integrace s informačními systémy pro řízení (MIS)/řešeními pro plánování podnikových zdrojů (ERP) zajišťuje přehled a automatizovanou komunikaci informací o přepravě v rámci celé společnosti a s koncovými zákazníky.

Jak Process Shipper funguje?

Váš tým může vyhledávat u více dopravců, aby zjistil a identifikoval nejlepší přepravní sazby pro danou zásilku – snižuje náklady na přepravu a integruje správu zásilek do jednoho centralizovaného nástroje, zlepšuje cyklus od odeslání do vystavení faktury a snižuje SDO (počet nevyřízených prodejních dnů)..

Podpora více dopravců

Process Shipper podporuje širokou škálu dopravců, abyste měli přístup k nejlepším dostupným sazbám pro vybranou službu. S nástrojem Process Shipper můžete eliminovat potřebu používat různá řešení dodavatelů přepravních služeb, čímž ušetříte čas a zvýšíte produktivitu v docích.

Automatizovaný

Nástroj Process Shipper je integrován s vaším softwarovým řešením eProductivity Software Suite, což zajišťuje automatické přidávání informací o adrese na štítek a aktualizaci sledovacích informací u každé úlohy, čímž se snižuje počet chyb způsobených opakovaným zadáváním údajů.. Process Shipper automatizuje tvorbu balicího dokladu, což vašemu týmu usnadňuje ověření zásilky ještě předtím, než opustí dok, a snižuje tak režii zákaznického servisu.

Jedna nebo více lokalit

Process Shipper lze nasadit na jedno nebo více míst ve vaší společnosti, což vám umožní spravovat přepravu pro složité podniky s různými pobočkami. Týmy mohou spolupracovat a spravovat sledování a manipulaci se zásilkami v jediném uživatelském rozhraní.

Pro koho je Process Shipper navržený?

Komerční tiskárny
Display Graphics
Digitální a offsetový tisk
Obaly
Přímá mailingový tisk

Chcete-li se o Process Shipperu dozvědět více, podívejte se na brožuru a případovou studii.

Služby Always-On Cloud Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému společností eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání.Náš tým profesionálních služeb udržuje vaše řešení aktualizované a běžící hladce, upozorňuje vás na potenciální hrozby a vše monitoruje 24/7.

Partneři pro integraci


Looking for a document?

Click here to access our comprehensive resource library.