MarketDirect VDP Enterprise

Podniková personalizovaná a kompoziční platforma pro tisk proměnných dat od eProductivity Software je navržena pro komerční tiskárny, tisk personalizovaných pohlednic a dárků, direct mail a marketingovou komunikaci.

Výkonné, nákladově efektivní a škálovatelné řešení tisku proměnných dat (VDP) určené pro podniky a trh s personalizovanými dárky

Škálovatelnost

MarketDirect VDP je nástroj optimalizovaný pro jakoukoli objemovou zátěž a snadno se škáluje podle požadavků vašich aplikací.

Integrované

Díky robustnímu a dobře zdokumentovanému rozhraní API je integrace s vašimi aplikacemi jednoduchá a rychlá.

Personalizace

Na rozdíl od jiných platforem poskytuje MarketDirect moduly pro vektorovou grafiku i rastrovou kompozici bitmapových proměnných dat.

Flexibilní

Tento flexibilní nástroj poskytuje vašemu pracovnímu postupu možnost výstupů v PDF, PPML a JYLT.

Co je MarketDirect VDP?

MarketDirect VDP Enterprise od eProductivity Software je účelově vytvořená platforma pro tisk proměnných dat, personalizaci a kompozici. Je navržena tak, aby poskytovala špičkovou kompozici proměnných dat pro váš vlastní tiskový portál nebo pro vaše webové aplikace. Díky vysoce flexibilnímu rozhraní můžete snadno vytvářet například náhledy dokumentů v reálném čase nebo vysoce výkonnou kompozici digitálního tisku.Rozhraní API v řešení MarketDirect umožňuje robustní a snadnou integraci a je zárukou rychlého uvedení na trh všech velkoobjemových výrobních webových aplikací.

Jak MarketDirect VDP funguje?

MarketDirect VDP Enterprise od eProductivity Software umožňuje rychlé a snadné publikování obsahu založeného na datech, ať už jde o vysoce působivý direct mail nebo personalizované dárky a prémiové položky, kalendáře či blahopřání. Přizpůsobte si rozvržení aplikace Adobe® InDesign a generujte špičkové obrázky a dokumenty založené na datech pomocí snadno použitelných nástrojů. Vytvářejte personalizovanou online grafiku a obrázky pro webové stránky nebo jakékoli webové aplikace.

MarketDirect VDP Enterprise je škálovatelný a vysoce výkonný serverový backendový systém pro generování obrázků a dokumentů, který je používán mnoha předními web-to-print portály. Tento systém nabízí snadno implementovatelná rozhraní API a výkonný pracovní postup produkce, který je přímo napojen na všechny digitální tiskové stroje. Poskytovatelé tiskových služeb tak mohou snadno nastavit své podnikání na webu v oblasti personalizovaných blahopřání a dárků a spolehlivě jej provozovat. Navíc mohou svým zákazníkům nabídnout velmi rychlé náhledy a online konfiguraci personalizovaných dokumentů.

Robustní a jednoduchá rozhraní API

MarketDirect VDP Enterprise Integration Server je plně škálovatelný serverový systém pro vykreslování personalizovaných obrázků a dokumentů v reálném čase. Disponuje funkcí vysokorychlostního ukládání do mezipaměti a vyrovnávání zátěže pro velkoobjemové výstupy. Webové služby (SOAP) a rozhraní HTTP URL umožňují integraci personalizovaných obrázků a dokumentů do webových stránek nebo aplikací.

Personalizace obrázků

Modul personalizace obrázků serveru MarketDirect VDP Enterprise Integration Server umožňuje integrovat poutavé personalizované obrázky do tiskových nebo webových aplikací. Nástroj pro personalizaci obrázků používá vlastní knihovnu obrázků a při vykreslování kombinuje dostupná data s aktuální šablonou.Personalizované obrázky lze integrovat do webových stránek, e-mailů nebo i do tištěných aplikací s vysokým rozlišením.

Produkční pracovní postupy

Nástroje řešení MarketDirect VDP Enterprise, které jsou určené pro digitální tiskové pracovní postupy, se připojí k jakémukoli digitálnímu tiskovému stroji a zefektivní výrobu a dodání grafiky ve vysokém rozlišení. S podporou široké škály formátů a sofistikovanými možnostmi zpracování obrazu můžete rozjet svoji výrobu na plné obrátky.

Škálovatelné a flexibilní

Služby MarketDirect VDP Enterprise jsou 100% škálovatelné, takže si můžete nakonfigurovat systém, který právě potřebujete, a později ho rozšíříte podle potřeb vašeho podnikání. V průběhu času můžete snadno přidávat další služby a navyšovat propustnost, jakmile budete potřebovat vyšší rychlost a objem.

Pro koho je nástroj MarketDirect VDP Enterprise určen?

Online personalizované dárky
Systémové integrátory
Podnikové aplikace pro tisk proměnných dat

Chcete-li se o Market Direct dozvědět více, přečtěte si brožuru.

Služby Always-On Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému ze strany eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.