Sada pro komerční podnikový tisk

Lídři v oboru se obracejí na eProductivity Software s požadavky na integrovaná řešení pro jejich velké komerční tiskové, mailingové a obrazové organizace již déle než dvě dekády. eProductivity Software podniková komerční tiskařská sada usnadňuje sběr a integraci celofiremních informací v kanceláři i ve výrobních prostorách, což zvyšuje účinnost, navyšuje kapacitu a snižuje míru odpadu pro efektivní a ziskové obchodní řízení. Komerční tiskařská sada může Vaší organizaci pomoci:

  • Implementovat zisk budující změny získáním celofiremní viditelnosti, komunikace a kontroly
  • Zlepšit flexibilitu a optimalizovat podnikové řízení certifikovanými koncovými pracovními postupy a škálovatelnými komponentami
  • Automatizovat produkční pracovní postupy, které vám umožní sledovat kapacitu, zádrhely, chybějící komponenty a vliv změn programu

Výkonná softwarová řešení pro komerční tiskové stroje

Certifikované koncové pracovní postupy které transformují

Většina firem naplňuje méně než dvě třetiny jejich strategického výkonnostního potenciálu a proto jsou rozdíly mezi plánem a výkonem často neviditelné pro nejvyšší vedení.Integrovaná, automatizovaná a škálovatelná, sada eProductivity Software Enterprise Commercial Print je navržena, postavena a validována speciálně pro velký komerční tisk, mailing a grafický průmysl.

Tato sada nabízí víc než tradiční systémy podnikového řízení a pomůže Vám nastartovat efektivitu a najít nové zdroje příjmů poskytnutím základů automatizace a podnikové kontroly, která nemá v tiskařském průmyslu konkurenci, a také Vám umožní zvýšit využití kapacit, snížit odpad, usnadnit operace, a zvýšit ziskovost. Sada nabízí chytrou, koncovou podnikovou integraci, která organizuje, analyzuje, vykládá a využívá celofiremní data k vylepšení procesů, a tím odstraní informační ostrovy a propojí týmy a oddělení do sdíleného a jednoduchého pracovního postupu.

Nabídka Enterprise Commercial Print Suite

Sada Enterprise Commercial Print eProductivity Software nabízí holistické, koncové řešení pro podnikovou a produktovou integraci a optimizaci.

Web to Print

Platforma pro zapojení zákazníků MarketDirect umožní Vaší firmě prodávat, propagovat, získávat a naplňovat objednávky po internetu.Jako první web to print platforma svého druhu kombinuje legendární nástroje eProductivity Software pro elektronický obchod, multikanálový marketing a plnění do jedné silné platformy.

Plnění

PrintStream® Fulfillment je systém řízení chytrého marketingu, plánování a distribuce. Kombinující výkon a flexibilitu, PrintStream nabízí nástroje uzpůsobení a webové aplikace, které umožní Vašim zákazníkům a Vašemu týmu plnění kooperovat bez nejmenších problémů.

Manažerský informační systém

Manažerský informační systém (MIS) Monarch® poskytuje základní fungování a integraci všem funkcím od akvizice objednávek po dopravu a fakturaci.Pomocí centralizace informací prosazuje Monarch jejich efektivní sdílení, automatizuje pracovní postupy a optimalizuje provoz závodu.

Vyřazování

Metrix® je oceňovaný nástroj na plánování rozložení navržený pro dramatické snížení nákladů na plánování a předtiskovou práci. Metrix umožňuje transformaci velkých dat do dat použitelných pomocí nejosvědčenějšího koncového integrovaného řešení s holistickým pohledem na výrobu.

Chcete se o sadě Enterprise Print dozvědět víc?

Zjistěte jak může Vaše firma využít naše základní nástroje pro vývoj směrem ke koncovému řešení umožňujícímu udržitelný, dlouhotrvající růst

Partneři pro integraci

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.