MarketDirect Platform

Revoluční řešení pro zapojení zákazníků do elektronického obchodu, marketingu, personalizace a zadávání zakázek.

Revoluční platforma pro zapojení zákazníků navržená tak, aby podporovala růst tržeb

Integrovaná, flexibilní komunikační platforma elektronického obchodu a personalizace

Platforma pro zapojení zákazníků MarketDirect umožní Vaší firmě prodávat, propagovat a získávat objednávky po internetu. Jako první svého druhu kombinuje legendární nástroje eProductivity Software pro elektronický obchod, multikanálový marketing a plnění do jedné silné platformy.

Díky intuitivnímu a integrovanému uživatelskému prostředí je snazší než kdy dříve vytvářet online obchody s bohatými funkcemi, vytvářet integrované marketingové programy a generovat a publikovat personalizovaný obsah kdekoli. MarketDirect umožňuje vašim zákazníkům rozvíjet jejich podnikání zlepšením udržení zákazníků a posílením zapojení – to vše s přísnější kontrolou značky a aktiv.

MarketDirect StoreFront

Naše softwarové řešení, které je předním dodavatelem web-to-print, posiluje vaše podnikání v oblasti tisku online.Díky jednoduchým intuitivním nástrojům a podpoře široké škály produktů a aplikací můžete rozvíjet své podnikání a prodávat více online

MarketDirect PackCentral

Flexibilní a intuitivní online zákaznický portál navržený speciálně pro požadavky výrobců štítků a štítků, skládacích kartonů a krabic.. S výkonnými nástroji pro zjednodušení zadávání zakázek pro širokou škálu produktů a podporou 3D parametrického navrhování.

MarketDirect Cross Media

Robustní softwarové řešení pro komunikaci se zákazníky a marketingové kampaně navržené tak, aby bylo zapojení se stávajícími i novými zákazníky snadné a bezproblémové..Platforma toho dosahuje tím, že poskytuje intuitivní, ale výkonné uživatelské prostředí, kde můžete rychle vytvářet bohatou personalizovanou komunikaci téměř na jakémkoli médiu.

MarketDirect VDP Enterprise

Výkonný personalizační software pro variabilní kompozici obrazu a textu.. MarketDirect VDP, navržený tak, aby umožňoval vytváření poutavé komunikace a kampaní, poskytuje vysoce výkonné vykreslování obrázků a dokumentů na základě dat pro jakoukoli aplikaci.

MarketDirect Fulfillment

Intuitivní a jednoduchá správa zásob pro operace vyzvednutí a balení s podporou mapování zásob, pronájmů a rezervací, dopravy a sledování. Navrženo pro rostoucí podniky zajišťující plnění, které potřebují flexibilní možnosti dropshippingu a optimalizované strategie výběru.

Další informace o MarketDirect..

Zjistěte, jak vám platforma pro zapojení zákazníků eProductivity Software MarketDirect může pomoci rozvíjet vaše podnikání a posílit a nadchnout vaše zákazníky

Služby Always-On Cloud-Ready

Jako cloudové řešení eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost serveru MarketDirect nebo dobu provozuschopnosti a můžete se soustředit na služby svým zákazníkům a vaší firmě. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování..

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.