Partneři eProductivity Software

Umožníme vám rozšířit váš byznys a nabídnout bezkonkurenční hodnotu vašim zákazníkům v obalovém a tiskařském průmyslu.

Vítejte na partnerské stránce eProductivity Software

Jestli už jste součástí rodiny eProductivity Software nebo se teprve chcete přidat, jste na správném místě. Náš specializovaný tým zajišťuje, že je náš partnerský program nejlepším v oboru a má za cíl vám zajistit oboustranně úspěšné partnerství.

Chcete se připojit k naší rodině jako nový Partner eProductivity Software?

eProductivity Software je uznávaný globální lídr v tiskařském a balicím průmyslu. Našim cílem je navrhovat a vydávat technologie pro budoucnost od ERP/MIS řešení, přes elektronické obchodování a optimalizaci, po automatické naceňování, plánování a sběr dat. Jsme úspěšní, když se našim zákazníkům daří.

Ne vždy to ale děláme sami a naše partnerství jsou stejně úspěšná, ne-li více. Můžeme navázat spolupráci, jestli máte zájem o to být agent eProductivity Software a partner pro generování leadů, plně certifikovaný přeprodejce našeho portfolio nebo plný distributor s přidanou hodnotou, který je certifikovaný pro instalaci našeho portfolio a následnou zákaznickou podporu.

Kontaktujte prosím Johna Morleyho, našeho obchodního ředitele pro celosvětové kanály na john.morley@efi.com.

Please get in touch with John Morley, our Worldwide Channel Sales Director at john.morley@efi.com. Takový email si určitě rád přečte!

Chcete se stát partnerem eProductivity Software?

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.