Midmarket Print Suite

Sada eProductivity Software Midmarket Print Suite je osvědčené, ve své třídě nejlepší řešení pro správu tiskových informací (MIS)/plánování podnikových zdrojů (ERP) založené na prohlížeči a určené výhradně k podpoře dlouhodobého růstu a výkonnosti prostřednictvím certifikovaných komplexních pracovních postupů pro odvětví komerčního tisku a zobrazovací grafiky.Díky pokročilé integraci s předními řešeními společnosti eProductivity Software nabízí sada pro tisk pro střední trh inteligentní softwarová řešení, která:

  • Podporovat nové obchodní zdroje příjmů
  • Urychlit dobu odezvy a tím získat více zakázek
  • Zvýšit schopnosti odhadování a ziskovost
  • Zlepšují automatizace pracovních postupů a služeb zákazníkům

Účelové softwarové řešení pro průmysl komerčního tisku a zobrazovací grafiky

Certifikované koncové pracovní postupy kterými posílíte

Sada Midmarket Print eProductivity Software je škálovatelné a komplexní tiskařské softwarové řešení navržené tak, aby podporovalo vývoj vašeho podnikání. Jeho modulární design vám poskytuje výběr produktů, které potřebujete, a dává vám jistotu, že vaše řešení poroste s vaší firmou i do budoucna.

S Pace® Management Information System (MIS) ve svém jádru, tisková sada pro střední trh eProductivity Software zlepšuje viditelnost, komunikaci a výkon prostřednictvím certifikovaných koncových pracovních postupů navržených tak, aby optimalizovaly využití zdrojů, eliminovaly ruční dotykové body, omezily plýtvání, zvýšily příjmy a zvýšily zisk vašeho tiskového podnikání.Od akvizice objednávek až po odeslání, řešení tiskové sady pro střední trh umožňuje optimalizaci pracovních postupů a změní způsob, jakým komunikujete se zákazníky, spravujete data, sledujete úlohy a odesíláte produkty.

Sada vám také poskytuje přístup k relevantním, spolehlivým a snadno srozumitelným datům prostřednictvím svého Business Intelligence nástroje, který se hladce integruje do sady a zobrazuje informace z eProductivity Software Pace MIS. Tato data jsou vždy aktuální a poskytnou vám důležité informace na dosah ruky, což umožní inteligentní a informovaná obchodní rozhodnutí.

Nabídka Sady Midmarket Print

Od akvizice objednávek až po odeslání, Sada Midmarket Print umožňuje optimalizaci pracovních postupů, která posune vaše podnikání za hranice automatizace a změní způsob, jakým komunikujete se svými zákazníky.

Web to Print

Platforma pro zapojení zákazníků MarketDirect umožní Vaší firmě prodávat, propagovat, získávat a naplňovat objednávky po internetu. Jako první svého druhu kombinuje legendární nástroje eProductivity Software pro elektronický obchod, multikanálový marketing a plnění do jedné silné platformy.

Plnění

PrintStream® Fulfillment je inteligentní marketingový systém plánování a řízení distribuce. Kombinující výkon a flexibilitu, PrintStream nabízí nástroje uzpůsobení a webové aplikace, které umožní Vašim zákazníkům a Vašemu týmu plnění kooperovat bez nejmenších problémů.

Manažerský informační systém

Pace je softwarové řešení pracovního toku pro správu informačního systému (MIS) /Enterprise Resource Planner (ERP) připravené na budoucnost, které je srdcem naší Sady Midmarket Print. Pace poskytuje certifikované koncové pracovní postupy a umožňuje transformaci a optimalizaci pro celé vaše podnikání, dnes i zítra.

Vyřazování

Metrix® je oceňovaný nástroj na plánování rozložení navržený pro dramatické snížení nákladů na plánování a předtiskovou práci. Metrix umožňuje transformaci velkých dat do dat použitelných pomocí nejosvědčenějšího koncového integrovaného řešení s holistickým pohledem na výrobu.

Plánování

eProductivity Software Pace Scheduling a PrintFlow®, vytvořené speciálně pro tisk a obalový průmysl, jsou dynamická plánovací řešení, která vám umožní zvýšit ziskovou propustnost s viditelností v reálném čase – což umožní, aby vaše operace běžela co nejhladší, flexibilnější a nejefektivnější..

Sběr dat z výrobní plochy

Auto-Count® informační platforma pro výrobní plochu, která nabízí přesný sběr výrobních dat minutu po minutě přímo z vašich strojů.. Výkonná sledovatelnost s minimálním nebo žádnou režií umožňuje rychlou a snadnou generaci škály compliance reportů.

Digitální front end (Fiery/FieryXF)

Inovativní řešení digitálního tisku Fiery® a software pro pracovní postupy vám pomohou získat z vaší tiskárny více. Prozkoumejte, jak mohou digitální frontendy Fiery otevřít nové příležitosti a přilákat nové zákazníky, generovat nové zdroje příjmů a často i vyšší marže obou.

Doprava

Process Shipper je oceňovaný software pro správu zásilek s více přepravci..Odstraněním kontaktních bodů, poskytnutím větší viditelnosti, automatizací komunikace a zrychlením pracovních toků umožňuje Process Shipper společnostem snížit náklady a transformovat expediční oddělení na zisková centra.

Další informace o sadě Midmarket Print Suite získáte stažením brožury.

Podívejte se, jak eProductivity Software Sada Midmarket Print pohání evoluci komerčních a grafických tiskáren a zároveň posiluje jejich zákazníky

Partneři pro integraci

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.