Řešení Metrix pro rozvržení a plánování

Řešení pro vyřazování a plánování podle nákladů, určené pro komerční tiskárny, tiskárny značek a displejů, tisk štítků a etiket, výrobu skládacích kartonů a digitální tisk.

Výkonné plány rozvržení s inteligencí řízenou umělou inteligencí

Dynamic

Dynamické zobrazení plánování, produkce v reálném čase a přehledný stav plánu s možností úpravy plánu přetažením a upozorněním na konflikty

Inteligentní

Inteligentní, automatizované plánování výroby s využitím nákladově nejefektivnějšího postupu práce a vysoce vizuálního přehledu pracovních postupů

Optimalizovaný

Celostní „globální“ přístup, nikoliv tradiční jednotlivá pracovní místa nebo pracovní střediska

Intuitivní

Výkonné scénáře „co kdyby“, které umožňují vyhodnotit dopad změn plánu na podnikání

Co je Metrix?

eProductivity Software Metrix je špičkový a oceňovaný nástroj pro plánování zakázek, který během několika sekund vytváří výkonné rozvrhovací plány s inteligencí řízenou umělou inteligencí, což vede k přesnějším a citlivějším odhadům a vyššímu využití lisů.. Metrix lze použít k plánování konvenčních archových a válcových tiskových strojů, digitálních zařízení na řezání archů, tiskových strojů roll-to-roll a plochých inkoustových tiskových strojů, jakož i k plánování obalů pro aplikace štítků a etiket a skládacích kartonů.

Metrix je k dispozici v samostatných i integrovaných konfiguracích pro přední sady produktů eProductivity Software (včetně Pace, Radius a Monarch).

Jak Metrix funguje?

Systém umělé inteligence Metrix založený na datech je klíčový pro zajištění jednotnosti, efektivity, bezchybného inteligentního plánování a vyřazování pro operace jakékoli velikosti. Metrix je k dispozici v samostatných konfiguracích, jako součást sady eProductivity nebo jako součást pracovního postupu nebo MIS třetí strany.

Předtisk a Výroba

Pro komerční tisk je Metrix k dispozici jako samostatná aplikace, kterou lze také integrovat s mnoha předními předtiskovými workflow řešeními, jako jsou Kodak® Prinergy, AGFA® Apogee, Heidelberg® Prinect, Fujifilm® XMF, a zajistit tak automatické vyřazování a rozvržení.Metrix dokáže vytvářet JDF založené na záměrech pro předtiskové přípravy třetích stran nebo plně vyřazené soubory PDF, takže je univerzální a přizpůsobitelný pro většinu aplikací. Metrix poskytuje časově úspornou automatizaci a inteligentní vyřazování podle nákladů, které umožňuje dynamicky přiřazovat úlohy správnému lisu na základě údajů o provozních nákladech obsluhy, materiálu a zařízení – na rozdíl od tradičních nástrojů pro vyřazování.

Automatizace odhadu, plánování a rozvržení

Pokud je Metrix integrován jako součást softwaru eProductivity nebo MIS či ERP třetí strany, umožňuje zahrnout údaje o výrobním prostředí do procesu plánování a rozvržení, čímž poskytuje kritické spojení mezi předtiskovou přípravou, plánováním, odhadem a výrobou, eliminuje chyby, zefektivňuje procesy, optimalizuje výrobu, snižuje náklady a zlepšuje kvalitu. Integrovaná aplikace Metrix navíc umožňuje lepší odhady a plánování pomocí přesných údajů o nákladech na zakázku a plánování v reálném čase.

Automatizace

Metrix automaticky a dynamicky určuje, kolik tiskových archů potřebujete, optimální rozvržení pro každý tiskový arch, a dokonce určuje nákladově nejefektivnější metodu tisku, tiskový stroj a velikost archu.. Automatické, dynamické a bezkonkurenční zpracování stovek různých objednávek (produktů) na jediném rozvržení.Po naplánování rozvržení exportujte JDF nebo vyřazené PDF do předtiskové přípravy, JDF nebo CIP4 do dokončovacího zpracování a informace s čárovým kódem do expedičního oddělení.

Vytvořen pro balení

Pokud je integrován jako součást sady eProductivity Software Packaging Suite nebo jako samostatné řešení, poskytuje Metrix vysoce optimalizované výpočty změn tisku pro tisk štítků a etiket i výrobu skládacích kartonů.Nástroj Metrix, zabudovaný přímo do rozhraní Radius UX, dokáže analyzovat tisíce různých kombinací rozvržení a vybrat nejefektivnější na základě využití inkoustu a materiálu. To výrazně snižuje provozní náklady u úkolů, které jsou tradičně náročné na čas a práci.

Vytvořený pro širokoúhlý formát

Pokročilé nástroje Metrix pro vkládání a opakování kroků jsou navrženy tak, aby generovaly nákladově nejefektivnější rozvržení pro velkoformátový tisk, tisk nápisů a displejů a grafiku.. Pokud substrát a materiál představují největší nákladovou složku každé zakázky, Metrix zajistí maximální využití a zisk vašeho provozu. Metrix dokáže dokonce opravovat a zarovnávat ořezové značky a odesílat data přímo do vašich řezaček pro plnou automatizaci výroby.

Metrix jako integrované řešení spolupracuje s předními účelovými technologickými řešeními společnosti eProductivity Software (včetně Pace, Radius a Monarch) a poskytuje bezproblémovou sadu nástrojů pro plánování a rozvržení integrovaných do základní platformy MIS/ERP.

Integrované vydání

Administrátoři a uživatelé přistupují ke klíčovým funkcím v rámci uživatelského rozhraní založené aplikace MIS/ERP, které pak v zákulisí odesílají data zpět do Metrixu ke zpracování.

Operátoři nepotřebují křížové školení na nový produkt a nadále používají nástroje MIS/ERP, které znají.

Poskytuje integrované řešení pro kombinaci procesů rozvržení, plánování a odhadu.

Pracovníci CSR mohou snadno naplánovat zakázku na zařízení a vytvořit rozvržení, které jim poskytne velmi rychlé a přesné modelování nákladů – což pomáhá udržet ziskovost.

Samostatné vydání

Samostatné řešení Metrix lze použít prakticky s jakýmkoli řešením předtiskové přípravy včetně Kodak® Prinergy, AGFA® Apogee, Fuji® System XMF a jakéhokoli řešení workflow s podporou protokolu JDF/XML.

Metrix is licensed per desktop client, and enables teams to plan, arrange and generate print ready layouts.

Jedinečná vlastní datová základna Metrix umožňuje uživatelům řídit a plánovat zakázky podle specifikace zařízení a nákladů – což žádné jiné řešení nenabízí.

Pro koho je Metrix navržený?

Komerční tiskárny
Rychlé tiskové obchody
Display Graphics
Obaly
Digitální a offsetový tisk

Chcete-li se o Metrixu dozvědět více, podívejte se na brožuru a případovou studii.

Služby Always-On Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému ze strany eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání.. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.