MarketDirect StoreFront

Špičkové řešení pro tisk, plnění a pořizování dokumentů z webu, navržené pro komerční tiskárny, tisková centra ve výrobních závodech, výrobce obalů a tiskárny nápisů a displejů.

Posuňte své řešení elektronického obchodu a web-to-print na novou úroveň

Intuitivní

Intuitivní uživatelská zkušenost zajistí, že vaši zákazníci snáze s vámi obchodují online

Integrované

Výkonné možnosti integrace pro vaše platební brány, přepravní služby nebo fakturační systémy vám zajistí automatizaci vašich objednávek

Škálovatelnost

Škálovatelná architektura vám umožňuje navrhovat nyní a plánovat budoucnost

Flexibilní

Díky flexibilnímu licencování a modulárním komponentám si můžete nakonfigurovat řešení na míru, aby vyhovovalo jakýmkoli požadavkům nebo rozpočtu.

Co je MarketDirect StoreFront?

MarketDirect StoreFront eProductivity Software je řešení pro web-to-print navržené tak, aby podporovalo vaše podnikání v oblasti online tisku.Díky jednoduchým intuitivním nástrojům a podpoře široké škály produktů a aplikací můžete rozvíjet své podnikání a prodávat více online. MarketDirect StoreFront nabízí komplexní integraci pro softwarové sady eProductivity a manažerský informační systém (MIS) a poskytuje bezkonkurenční automatizaci od objednávky k výrobě, snižuje náklady na manipulaci a chyby a zvyšuje prodej.

S MarketDirect StoreFront můžete svým zákazníkům nabídnout nejpohodlnější a nejintuitivnější online nástroje pro nákup tisku.Můžete prodávat prakticky jakýkoli nový produkt, skladové zásoby nebo dokonce marketingové kampaně.

Jak funguje MarketDirect StoreFront?

Díky kompletní sadě nástrojů pro elektronické obchodování, která zahrnuje snadno použitelné nástroje pro tvorbu a přizpůsobení stránek, správu nákladových středisek a uživatelů v jednotlivých odděleních, integraci platebních bran, správu přepravy více dopravců a výkonné nástroje pro vytváření zpráv, mohou správci vašich stránek snadno spravovat tisíce produktů a uživatelů v bezpečném a intuitivním prostředí..

Nástroje budování stránek

S programem SmartStores pro MarketDirect StoreFront si můžete vybrat z knihovny šablon stránek a začít budovat váš web-to-print obchod rychle a jednoduše. Stávající šablonu můžete upravit tak, aby obsahovala prvky, barvy a grafiku konkrétní značky. To vše bez nutnosti programování v HTML/CSS. A pokud váš projekt vyžaduje vyšší míru přizpůsobení, máte přístup ke zdrojovému kódu a pokročilý editor HTML/CSS poskytuje naprostou flexibilitu a kontrolu nad vaším webem.

Personalizace

MarketDirect StoreFront nabízí několik výkonných možností verzování a personalizace dokumentů.. Díky dodávanému řešení SmartCanvas mohou vaši zákazníci vytvářet bohaté dokumenty, návrhy a rozvržení výhradně v prohlížeči. Můžete publikovat šablony SmartCanvas založené na Adobe® InDesign s plnou kontrolou nad tím, které prvky lze upravovat nebo měnit a které jsou uzamčeny, což je ideální pro verzování dokumentů s ohledem na značku. Volitelně

SmartCanvas VDP umožňuje vašim zákazníkům spojovat šablony SmartCanvas s daty, což umožňuje intuitivní návrh a tvorbu VDP – to vše v prohlížeči.

Správa zákazníků

Správa a řízení zákazníků může být složitá, s nástroji MarketDirect StoreFront můžete rychle přijímat nové uživatele pomocí možností hromadného importu. Využívejte funkce kompletní kontroly nad uživatelskými profily a přístupovými právy na úrovni produktů či katalogů. Definujte podrobně nákladová střediska a oddělení. Správa zákazníků ještě nikdy nebyla tak snadná.

Marketingové nástroje

S dostupným řešením AutoEngage společnosti MarketDirect StoreFront můžete proměnit svou databázi zákazníků v nástroj pro jejich zapojení. Tento nástroj vám umožní snadno a rychle vytvářet cílené marketingové kampaně a posílat zákazníkům nabídky slev, nových produktů a třeba i připomenout dokončení nákupu. AutoEngage pomáhá zvyšovat návštěvnost a zlepšuje míru dokončení nákupu. Navíc se snadno používá, takže nastavit a aktivovat kampaň vám zabere jen pár minut.

Správa inventáře

S modulem plnění dostupným pro MarketDirect StoreFront můžete spravovat nastavení vašeho skladu a zásob, objednávky a výrobu pro vaše web-to-print zákazníky.Definujte rozložení skladu, umístění a specifikace inventáře, nebo publikujte produkty ve svém web-to-print obchodě. Když vaši zákazníci zadají objednávku, systém vygeneruje seznam potřebného materiálu a automaticky se zaktualizují přepravní informace. Navíc můžete spravovat příchozí a odchozí skladové zásoby pro různé události pomocí řešení Rentals and Reservations dostupným pro MarketDirect StoreFront. Můžete svým zákazníkům nabídnout kompletní podporu událostí a logistiky bez režijních nákladů pomocí funkce definování plánů událostí, instrukcí o potřebě zvláštní manipulace a automatickým vytvářením stvrzenek vratek.

Správa doručování

Dostupný přepravní modul MarketDirect StoreFront umožňuje spravovat všechny aspekty manipulace se zásilkami od různých dopravců.Vaši zákazníci mohou porovnat všechny dostupné ceny dopravy, možnosti doručení a hodnocení všech dopravců v reálném čase.Po zadání objednávky jsou informace o přepravě a službě automaticky k dispozici pro produkci. Informace o sledování lze sdílet se zákazníkem, což snižuje počet chyb a úkolů zákaznické podpory.

Ekosystém

MarketDirect StoreFront lze implementovat jako samostatné řešení eCommerce a web to print s nástroji pro fakturaci, expedici, reporting a automatizaci výroby. Alternativně lze MarketDirect StoreFront integrovat se softwarovou sadou eProductivity nebo MIS třetí strany a zajistit tak automatizaci objednávek do výroby, účetnictví, plánování a plánování a správu zákazníků.

Reporty a analýzy

Měření web-to-print výkonu, sledování míry dokončení nákupu a vytváření přehledů. To vše je nyní jednodušší než kdy jindy.S komplexními reportovacími a analytickými nástroji MarketDirect StoreFront můžete sledovat své e-shopy v reálném čase.Díky integraci se službou Google® Analytics a Tag Manager, která vám umožní analyzovat konverze a míru dokončení až na úroveň produktu, budete mít k dispozici všechna data, která potřebujete k optimalizaci svého online podnikání.

Integrace a sdílení dat

MarketDirect StoreFront nabízí řadu nástrojů pro zjednodušení integrace platforem třetích stran a sdílení dat.. Pomocí MarketDirect StoreFront API si můžete vyvinout vlastní integrace a připojit systémy správy informací, účetní platformy nebo CRM třetích stran s obousměrným sdílením dat.

Volitelný externí cXML katalog pro MarketDirect StoreFront umožňuje integraci s nákupními systémy třetích stran jako je Ariba® a Coupa®.. Konektor externích systémů pro MarketDirect StoreFront navíc umožňuje sdílení informací o objednávkách s účetními řešeními třetích stran jako je QuickBooks® Předtiskový konektor JDF umožňuje sdílení informací o záměru úlohy s EFI Fiery® a předtiskovými a výrobními řešeními třetích stran..

Pro koho je MarketDirect StoreFront navržený?

MarketDirect StoreFront je vytvořen pro komerční tiskárny, tisková centra, tiskárny obalů a zpracovatele, franšízové tiskové sítě, tiskárny nápisů a reklamní grafiky, firemní marketingové a komunikační týmy a podnikové komerční tiskárny.

Komerční tiskárny
Tisková centra uvnitř závodu
Sítě franšízových tiskáren
Display Graphics
Marketingové a korporátní komunikační týmy

Chcete-li se o MarketDirect StoreFront dozvědět více, přečtěte si brožuru.

Služby Always-On Cloud Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému společností eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání.Náš tým profesionálních služeb udržuje vaše řešení aktualizované a běžící hladce, upozorňuje vás na potenciální hrozby a vše monitoruje 24/7.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.