MarketDirect pro kreativní profesionály

Intuitivní a výkonné multikanálové marketingové a komunikační řešení navržené pro marketingové agentury, komerční tisk, korporátní komunikační týmy a aplikace věrnosti zákazníků a získávání financí.. MarketDirect Cross Media zvyšuje počet interakcí pomocí:

  • Umožnění hyper personalizace – pomocí jednoduchých, intuitivních nástrojů snadno vytvoříte personalizované a interaktivní sdělení
  • Zjednodušenou tvorbou kampaní – s jednoduchostí budujte brandovou komunikaci pomocí průvodce kampaní a editorem motivů
  • Ověřených analýz v reálném čas – sledujte a monitorujte interakce komunikace a úspěšnost kampaní s živou konzolí

Bohatý multikanálový software pro marketing akomunikaci

Transformační

Scénáře pro automatické vytváření kampaní a chytré motivy pro rychlé vystavení a vydání kampaní.

Více kanálů

Citlivý design kompatibilní napříč prohlížeči a platformami pro web, e-mail a mobily.

Personalizace

Personalizace obrazů pro všechna média s jednoduchou funkcí přetažení, schopností vytvářet vložené QR kódy, a další.

Výkonné

Vytvářejte rychlé a účinné marketingové kampaně s jednoduchými a intuitivními nástroji, které mohou vaše týmy používat od prvního dne.

Co je MarketDirect CrossMedia?

Vaši zákazníci obdrží stovky zpráv denně. Jak se můžete odlišit a vyniknout v jejich schránce? Musíte personalizovat. Dnes je důležitější než kdy dřív využívat zákaznická data pro komunikaci s vašimi klienty. Velké firmy toto chápou a využívají komplexní CRM řešení pro správu procesů, ale jakým způsobem můžete i vy využívat stejnou technologii, ale bez stejných nákladů a komplikací?MarketDirect Cross Media vám nabízí všechny nástroje, které potřebujete k tvorbě personalizované komunikace bez nutné expertízy a školení jako u podnikových marketingových řešení.

MarketDirect Cross Media umožňuje vašim komunikačním a marketingovým týmům rychle nastavit a vydat kompletní omnikanálové marketingové programy obsahující tisknutý materiál, e-maily, HTML vstupní stránky, mobilní zprávy a sociální média včetně sledování výsledků a tvoření automatických odpovědí.

Jak MarketDirect Cross Media funguje?

MarketDirect Cross Media poskytuje manažer marketingových kampaní založený na šablonách a tím umožňuje vašemu týmu tvořit integrované kampaně za minuty bez nutnosti umět programovat nebo znát HTML nebo CSS..Ať už posíláte tradiční marketingové zprávy, produktové aktualizace, compliance nebo zpravodaje pro zákazníky nebo jakékoliv jiné zprávy, MarketDirect Cross Media vám pomůže zvýšit interakce.

Pomocí MarketDirect může váš tým propojit zákaznická data s komunikacemi a personalizovat obsah zpráv a konverzací.. Personalizovaný obsah může obsahovat grafiku, obrázky, text, webové odkazy a QR kódy, všechno integrované pro zvýšení interakcí a spojení s vašimi klienty.

Průvodce kampaní

S jedinečným průvodcem kampaněmi MarketDirect Cross Media budete vždy schopni vybudovat kompletní kampaně snadno a rychle. Jednoduše krok po kroku odpovězte na pár otázek v řízeném procesu a MarketDirect Cross Media pro vás vytvoří strukturu a prvky kampaně. Jediné co musíte udělat je přidat obsah.

Branding řízený motivy

Ve správci motivů můžete vytvořit šablonu pro zásady brandingu, kterou pak můžete snadno aplikovat na kampaně. To vám umožní využívat přednosti kampaní znovu a znovu, čímž ušetříte čas a zdroje.Vaši návrháři nemusí být zapojeni do každého prvku jednotlivých kampaní a můžete vytvářet a vydávat kampaně snadno a rychle s minimálním školením.

Scénáře

Pochopení, jak fungují prvky multikanálových kampaní a pracovní procesy, je jedním z komplexnějších součástí procesu tvoření kampaně. S MarketDirect Cross Media editorem scénářů můžete snadno a rychle vizualizovat celou kampaň a všechny její prvky. Nabízí přímý přístup ke každému komponentu a intuitivní přehled pracovního toku. Správce scénářů může být použit ke brainstormingu, prezentacím k zákazníkům a konečně k provedení a postavení kampaně.

Opravdový multikanál

To, čím MarketDirect Cross Media vyniká mezi tolika platformami digitálního marketingu je jeho přesná integrace a podpora tisku, přímé pošty a výroby pohlednic.. Můžete navrhovat kampaně které integrují tiskové, e-mailové, webové a mobilní komunikace včetně sociálních médií – snadno a na jedné platformě.

Pro koho byl MarketDirect Cross Media navržen?

Marketingové a korporátní týmy
Komunikační týmy
Komerční tisk
Reklamní agentury

Služby Always-On Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému ze strany eProductivity Software se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.