Enterprise Commercial Print Suite

Napříč zeměkoulí se lídři v oboru obrací na eProductivity Software díky našim dekádám zkušeností za účelem získání integrovaných řešení pro jejich organizace velkého komerčního tisku, mailingu a zobrazovací grafiky se Sadou eProductivity Software Enterprise Commercial Print Suite. Tato sada usnadňuje sběr a integraci celopodnikových informací pro zlepšení efektivity, zvýšení kapacity a redukci odpadu. Sada Commercial Print může Vaší organizaci pomoci:

  • Implementací změn budujících zisk získáním viditelnosti a kontroly nad každou oblastí podniku
  • Zlepšit flexibilitu a optimalizovat podnikové řízení certifikovanými koncovými pracovními postupy a škálovatelnými komponentami
  • Automatizací výrobních pracovních postupů pro sledování kapacit, překážek, chybějících komponent a vlivu změn program na vykonávání úloh

Výkonná softwarová řešení pro komerční tiskové stroje

Certifikované koncové pracovní postupy pro transformaci

Většina firem naplňuje méně než dvě třetiny jejich strategického výkonnostního potenciálu a proto jsou rozdíly mezi plánem a výkonem často neviditelné pro nejvyšší vedení. Integrovaná, automatizovaná a škálovatelná, sada eProductivity Software Enterprise Commercial Print je navržena, postavena a validována speciálně pro velký komerční tisk, mailing a grafický průmysl.

Tato sada nabízí víc než tradiční systémy podnikového řízení a pomůže Vám nastartovat efektivitu a najít nové zdroje příjmů poskytnutím základů automatizace a podnikové kontroly, která nemá v tiskařském průmyslu konkurenci, a také Vám umožní zvýšit využití kapacit, snížit odpad, usnadnit operace, a zvýšit ziskovost. Sada nabízí chytrou, koncovou podnikovou integraci, která organizuje, analyzuje, vykládá a využívá celofiremní data k vylepšení procesů, a tím odstraní informační ostrovy a propojí týmy a oddělení do sdíleného a jednoduchého pracovního postupu.

Nabídka Enterprise Commercial Print Suite

Sada Enterprise Commercial Print eProductivity Software nabízí holistické, koncové řešení pro podnikovou a produktovou integraci a optimizaci.

Web to Print

Platforma pro zapojení zákazníků MarketDirect umožní Vaší firmě prodávat, propagovat, získávat a naplňovat objednávky po internetu. Jako první web to print platforma svého druhu kombinuje legendární nástroje EFI pro elektronický obchod, multikanálový marketing a plnění do jedné silné platformy.

Plnění

PrintStream Fulfillment je systém řízení chytrého marketingu, plánování a distribuce.Kombinující výkon a flexibilitu, PrintStream nabízí nástroje uzpůsobení a webové aplikace, které umožní Vašim zákazníkům a Vašemu týmu plnění kooperovat bez nejmenších problémů.

Manažerský informační systém

Monarch poskytuje základní fungování a integraci všem funkcím od akvizice objednávek po dopravu a fakturaci. Pomocí centralizace informací prosazuje Monarch jejich efektivní sdílení, automatizuje pracovní postupy a optimalizuje provoz závodu.

Vyřazování

Metrix® je oceňovaný nástroj na plánování rozložení navržený pro dramatické snížení nákladů na plánování a předtiskovou práci.Metrix umožňuje transformaci velkých dat do dat použitelných pomocí nejosvědčenějšího koncového integrovaného řešení s holistickým pohledem na výrobu.

Chcete se o sadě Enterprise Print dozvědět víc?

Zjistěte jak může Vaše firma využít naše základní nástroje pro vývoj směrem ke koncovému řešení umožňujícímu udržitelný, dlouhotrvající růst

Partneři pro integraci

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.