Publication Print Suite

Sada Publication Print Suite eProductivity Software byla navržena pro naplnění unikátních potřeb dnešních organizací, které se věnují tisku firemních publikací. Umožňuje jim přizpůsobit se neustále se měnícím podmínkám na trhu, upevnit svoji pozici a zajistit si tak budoucí růst. Publication Print Suite může pomoct Vašemu byznysu:

  • Implementovat zisk budující změny získáním celofiremní viditelnosti, komunikace a kontroly
  • Integrací certifikovaných koncových pracovních postupů navržených pro zlepšení flexibility a optimalizaci řízení podniku.
  • Automatizací výrobních pracovních postupů pro sledování kapacit, překážek, chybějících komponent a vlivu změn program na vykonávání úloh.

Koncový inteligentní pracovně-procesní software pro průmysl publikačního tisku

Certifikované koncové pracovní postupy se škálovatelnými komponentami

EFI Publication Print Suite je obsáhlé portfolio softwarových řešení navržených specificky pro tisk knih, časopisů, periodik, katalogů, velkoobjemového komerčního tisku a přímé pošty.

Se škálovatelnými, integrovanými a OOTB řešeními, tato sada zlepšuje viditelnost, komunikaci a systémovou výkonnost.S manažerským informačním systémem (MIS)/podnikovým plánováním zdrojů (ERP) EFI Technique jako svým jádrem, tato sada je schopná integrovat mnoho komponent vašeho byznysu a automatizovat nespočetné manuální dotykové body a tím kontrolovat výdaje, snižovat odpad, odstraňovat neefektivnosti a optimalizovat řízení Vašeho byznysu tak, abyste se mohli věnovat obchodnímu růstu.

Nabídka Publication Print Suite

Sada Vám dává ideální základní nástroje dnešní potřeby a umožňuje Vám se postupně vyvíjet směrem ke koncové, škálovatelné platformě pro udržitelný a dlouhotrvající růst

Řešení Print ERP/MIS

Pokud získáte přehled o všech činnostech vašeho podniku a zlepšíte komunikaci mezi týmy, získáte pevnou půdu pro realizaci změn vedoucích k vyššímu zisku.S řešením Technique Print ERP eProductivity Software můžete integrovat mnoho operačních komponentů a soustředit se na růst firmy.

Plánování

Inteligentně optimalizujte sekvencování úloh se synchronizací výroby zatímco PrintFlow® zvažuje tisíce omezení, která mají dopad na každou úlohu.Přístup PrintFlow k plánování založený na pravidlech vám umožňuje zvládnout více práce tím nejziskovějším způsobem

Sběr dat z výrobní plochy

Auto-Count® informační platforma pro výrobní plochu, která nabízí přesný sběr výrobních dat minutu po minutě přímo z vašich strojů.Výkonná sledovatelnost s minimálním nebo žádnou režií umožňuje rychlou a snadnou generaci škály compliance reportů.

Vyřazování

Metrix® přináší vaší firmě unikátní kombinaci automatizace a nízko nákladové tvorby návrhů, umožňující dramaticky zredukovat dobu plánování a náklady na předtiskovou práci a tím maximalizovat výrobní kapacitu.

Jak funguje Publication Print Suite?

Podívejte se jak Váš byznys, s pomocí základních nástrojů současné potřeby, může nastartovat vývoj směrem ke sadě koncových řešení pro udržitelný a dlouhotrvající růst.

Partneři pro integraci

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.