Publication Print Suite

The ePS Publication Print Suite has been specifically designed to meet the unique needs of today’s enterprise publication print organizations. The Publication Print Suite can help your business:

  • Implement confident, profit-building changes by gaining visibility and control into every area of the enterprise
  • Integrate certified end-to-end workflows designed to improve flexibility and optimize business management
  • Automate production workflows to track capacity, bottlenecks, missing components, and the impact of schedule changes on job delivery

Koncový inteligentní pracovně-procesní software pro průmysl publikačního tisku

Certifikované koncové pracovní postupy se škálovatelnými komponentami

EFI Publication Print Suite je obsáhlé portfolio softwarových řešení navržených specificky pro tisk knih, časopisů, periodik, katalogů, velkoobjemového komerčního tisku a přímé pošty.

Se škálovatelnými, integrovanými a OOTB řešeními, tato sada zlepšuje viditelnost, komunikaci a systémovou výkonnost. S manažerským informačním systémem (MIS)/podnikovým plánováním zdrojů (ERP) EFI Technique jako svým jádrem, tato sada je schopná integrovat mnoho komponent vašeho byznysu a automatizovat nespočetné manuální dotykové body a tím kontrolovat výdaje, snižovat odpad, odstraňovat neefektivnosti a optimalizovat řízení Vašeho byznysu tak, abyste se mohli věnovat obchodnímu růstu.

Nabídka Publication Print Suite

Sada Vám dává ideální základní nástroje dnešní potřeby a umožňuje Vám se postupně vyvíjet směrem ke koncové, škálovatelné platformě pro udržitelný a dlouhotrvající růst.

Dozvědět se víc o Publication Print Suite

Podívejte se jak Váš byznys, s pomocí základních nástrojů současné potřeby, může nastartovat vývoj směrem ke sadě koncových řešení pro udržitelný a dlouhotrvající růst.

Partneři pro integraci

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.