Řešení pro správu tisku PrintSmith Vision

Řešení pro správu podnikového tisku určené pro tiskárny pro rychlý tisk, tisková centra, provozovatele tiskových franšíz a obchody podnikající v oblasti značení.

Inteligentní produkční software navrženýpro tiskařský a obalový průmysl

Integrace

Snadná integrace s web-to-print řešením EFI MarketDirect StoreFront.

Přímá komunikace

Řešení pro sběr dat z výrobní plochy a řízení nákladů na zakázku.

Výkonné plánování

Automatizujte proces plánování a zvyšte kapacitu výstupu.

Intuitivní

Snadno použitelné řešení správy tisku využívající prohlížeč.

Co je to PrintSmith Vision?

EFI PrintSmith Vision je cenově dostupné softwarové řešení správy tisku, které rozumí a automatizuje tiskové procesy ve franšízových prodejnách, malých tiskárnách, zakázkových tiskárnách a výrobních závodech. Nabízí kromě jiného odhad tisku, správu výroby, účetnictví, prodeje a elektronického obchodu.

Jak PrintSmith Vision funguje?

Odhadování

Získejte rychlé, přesné a správné odhady hned na první pokus. Pomocí sady EFI PrintSmith Vision můžete generovat odhady pro všechny své úlohy, od vizitek a hlavičkových papírů až po složité projekty. Toto řešení poskytuje možnost podání až 40 různých nabídek s odlišným množstvím, šablonami faktur a historií odhadů.

Správa objednávek

Centralizujte správu objednávek a rychle přeměňte odhady na ziskové objednávky pro vaši organizaci. PrintSmith Řešení EFI PrintSmith Vision umožňuje rychlou a snadnou konverzi odhadů na objednávky a zároveň poskytuje úplný přehled o celém procesu, a to od objednávky přes plánování až po výrobu. Toto řešení redukuje počet chyb a zvyšuje kapacitu bez navyšování režijních nákladů.

Řízení financí

Produkt nabízí kompletní řešení pro vaše finanční výkaznictví. Umožňuje tak vaší organizaci automatizovat kalkulace nákladů, fakturaci, řízení závazků i pohledávek. Řízení faktur a plateb je automatizovaný proces, přičemž fakturace se řídí informacemi, které jsou již v systému shromážděny v průběhu odhadu a výroby. Toto řešení poskytuje i podrobné přehledy historie všech nezaplacených položek pro každý účet, což usnadňuje sledování a vymáhání faktur.PrintSmith Vision lze propojit s velkou částí předních účetních softwarů. Vaše finanční výkaznictví tak bude opravdu komplexní a kompletní.

Plánování

Nahrazení zastaralých řešení řízení zakázek ještě nikdy nebylo tak snadné.S EFI PrintSmith Vision můžete automatizovat plánování, navýšit výstupní kapacitu a efektivněji spravovat své zdroje. Toto moderní řešení usnadňuje správu celého procesu plánování. Nabízí funkce snadného přetahování položek po obrazovce a označování úloh. Úlohy se automaticky aktualizují a sami vás v reálném čase informují o svém stavu.

Sběr dat z výrobní plochy

S tímto řešením může váš výrobní tým dokumentovat umístění zakázek v průběhu jejich pohybu výrobním cyklem. Vaši zaměstnanci tak mohou kdykoli zjistit, kde na výrobní ploše se daná zakázka právě nachází. Produkt EFI PrintSmith Vision přinese vaší společnosti plnou automatizaci a komplexní přehled o všech aspektech provozu v jakémkoli okamžiku.Šetřte čas a urychlete svoji reakci na dotazy zákazníků ohledně stavu jejich zakázek.

Mobile Views

Nová funkce PrintSmith Vision Mobile Views umožňuje řídícím pracovníkům udržet si přehled o provozu, až už jsou právě doma nebo na cestách. S tímto vynikajícím nástrojem můžete kdykoli zkontrolovat rozpracovanou zakázku, zjistit její stav nebo kontrolovat zakázky v rámci odhadů a faktur v historii jednotlivých účtů. Takto rozšířený přehled vám umožní spravovat celou produkci, aniž byste se museli vracet do práce nebo volat zaměstnancům.

Vision Dashboard

Toto řešení poskytuje uživatelům rychlejší přístup k potřebným informacím a umožňuje jim nastavit následná připomenutí, takže nejlépe využijí každou příležitost. Naším cílem je eliminovat počet kroků v procesu a zároveň co nejrychleji přivést uživatele k informacím, které potřebuje pro realizaci informovaných provozních a obchodních rozhodnutí.

Integrované zpracování kreditních karet

Nástroj EFI PrintSmith Vision umožňuje vaší organizaci využívat více způsobů, jak rychle a pohodlně vybírat peníze, a zároveň nabízí zákazníkům více možností, jak vám mohou zaplatit. S tímto nástrojem je platba kreditní kartou jednoduchá. Stačí kartou přejet přes určené místo nebo zadat její číslo. K tomuto profesionálnímu pokladnímu systému můžete navíc přidat zásuvku na hotovost a tiskárnu účtenek. Nabídnete tak zákazníkům kvalitnější služby a zároveň usnadníte přítok peněz do vaší organizace.

Pro koho je nástroj PrintSmith Vision určen?

Komerční tiskárny
Tisková centra uvnitř závodu
Operátoři franšízových tiskáren
Obchody s digitálním tiskem
Sign & Display grafika

Chcete-li se o řešení PrintSmith Vision dozvědět více, podívejte se na brožuru a případovou studii.

Služby Always-On EFI Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému společností EFI se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.reats and providing 24/7 monitoring.

Can’t find a document?

Can’t find the documents you are looking for? Click here to access and search our comprehensive resource library.