MarketDirect Fulfillment

Objevte dynamické řešení pro správu inventáře a plnění, které umožňuje pronájem a rezervace událostí. Je určené pro komerční tiskové stroje, tisková centra, franšízové tiskárny, tiskárny pro rychlý tisk, tiskárny pro grafický průmysl a výrobce obalů.

Intuitivní a flexibilní řešení pro správuinventáře a plnění

Adaptivní

Toto řešení je navrženo tak, aby vyhovovalo současným potřebám vaší firmy a přizpůsobovalo se jejímu růstu.

Jednoduché

Nastavení zákazníků a vytvoření inventáře lze zvládnout během několika jednoduchých kroků.

Výkonné

Nástroje pro správu se postarají o všechny aspekty vašeho inventáře, možnosti vychystávání a balení a v neposlední řadě o vaše nákladová střediska.

Integrované

Po integraci s naším předním web-to-print řešením bude vaše správa online objednávek snadná a bezproblémová.

Co je to MarketDirect Fulfillment?

MarketDirect Fulfillment je řešení pro správu inventáře a pronájem a rezervace událostí. Je navrženo, aby zjednodušilo a automatizovalo vaše pracovní postupy pro objednávky, jejich balení a vychystávání. Díky intuitivním a flexibilním nástrojům pro správu bude řízení vašeho skladu jednoduché a nákladově efektivní. Nástroj navíc obsahuje průvodce tvorbou webu, který se snadno konfiguruje. Díky němu můžete svým zákazníkům nabídnout poutavé weby.

Jak MarketDirect Fulfillment funguje?

Je jedno, zda nabízíte plně spravované služby plnění tiskového inventáře, nebo spravujete jen několik položek pro jednoho či dva zákazníky. MarketDirect Fulfillment vám pomůže s vytvořením intuitivního portálu objednávek pro vaše zákazníky a nenáročného řídicího panelu pro vaše zaměstnance.

Tradiční řešení pro plnění tiskových zakázek jsou složitá a časově náročná na provoz a správu. MarketDirect Fulfillment využívá nejnovější technologie webového elektronického obchodování a přináší úžasně jednoduchý a výkonný řídicí panel pro správu vašich klientů a objednávek.

Služba MarketDirect Fulfillment vám umožní rychle a bez potíží přijímat nové klienty, snížit provozní náklady a výdaje a poskytnout zákazníkům prvotřídní uživatelskou zkušenost.

Správa inventáře

S nástrojem MarketDirect Fulfillment můžete spravovat svůj sklad, inventář, objednávky i samotnou výrobu pro vaše zákazníky v segmentu web-to-print. Definujte rozložení skladu, umístění a specifikace inventáře, nebo publikujte produkty ve svém web-to-print obchodě. Když vaši zákazníci zadají objednávku, systém vygeneruje seznam potřebného materiálu a automaticky se zaktualizují přepravní informace.

Pronájem a rezervace

Modul pronájmu a rezervace umožňuje správu odchozího a příchozího inventáře prakticky pro jakoukoli událost. V rámci modulu mohou vaši zákazníci vytvářet a definovat události, konfigurovat místo a časový rozvrh. Zároveň mohou sledovat produkty, které jsou v daném období k dispozici. Můžete také konfigurovat speciální pokyny pro manipulaci s materiály či automaticky vytvářet přepravní doklady a doklady o vrácení zboží. S modulem pronájmů a rezervací můžete snadno spravovat u svých zákazníků logistiku události, tisk i samotné produkty.

Nástroje budování stránek

S programem MarketDirect Fulfillment si můžete vybrat z knihovny šablon stránek a začít budovat váš obchod s inventářem rychle a jednoduše. Stávající šablonu můžete upravit tak, aby obsahovala prvky, barvy a grafiku konkrétní značky. To vše bez nutnosti programování v HTML/CSS. A pokud váš projekt vyžaduje vyšší míru přizpůsobení, máte přístup ke zdrojovému kódu a pokročilý editor HTML/CSS poskytuje naprostou flexibilitu a kontrolu nad vaším webem.

Reporty a analýzy

Měření web-to-print výkonu, sledování míry dokončení nákupu a vytváření přehledů. To vše je nyní jednodušší než kdy jindy. S komplexními reportovacími a analytickými nástroji MarketDirect Fulfillment můžete sledovat své e-shopy v reálném čase. Díky integraci se službou Google® Analytics a Tag Manager, která vám umožní analyzovat konverze a míru dokončení až na úroveň produktu, budete mít k dispozici všechna data, která potřebujete k optimalizaci svého online podnikání.

Správa zákazníků

Správa a řízení zákazníků mohou být složité, nástroje MarketDirect Fulfillment vám umožní například rychle přijímat nové uživatele pomocí hromadného importu. Využívejte funkce kompletní kontroly nad uživatelskými profily a přístupovými právy na úrovni produktů či katalogů. Definujte podrobně nákladová střediska a oddělení. Správa zákazníků ještě nikdy nebyla tak snadná.

Marketingové nástroje

S řešením AutoEngage dostupným pro MarketDirect Fulfillment můžete proměnit vaši zákaznickou databázi do nástroje CRM (řízení vztahů se zákazníky). Tento nástroj vám umožní snadno a rychle vytvářet cílené marketingové kampaně a posílat zákazníkům nabídky slev, nových produktů a třeba i připomenout dokončení nákupu. AutoEngage pomáhá zvyšovat návštěvnost a zlepšuje míru dokončení nákupu. Navíc se snadno používá, takže nastavit a aktivovat kampaň vám zabere jen pár minut.

Správa doručování

Integrovaná funkce doručování v MarketDirect Fulfillment vám umožňuje správu všech aspektů manipulace se zásilkou napříč několika přepravci. Vaši zákazníci mohou porovnat všechny dostupné ceny dopravy, možnosti doručení a hodnocení všech dopravců v reálném čase. Po zadání objednávky jsou informace o přepravě a službě automaticky k dispozici pro produkci. Informace o sledování lze sdílet se zákazníkem, což snižuje počet chyb a úkolů zákaznické podpory.

Pro koho je nástroj MarketDirect Fulfillment určen?

Komerční tiskárny
Správa inventáře a skladů
Display Graphics
Interní střediska
Sítě franšízových tiskáren

Služby Always-On EFI Cloud-Ready

Díky cloudovému řešení spravovanému společností EFI se nikdy nebudete muset starat o dostupnost nebo provozuschopnost serveru MarketDirect a budete se moci soustředit na obsluhu svých zákazníků a svého podnikání. Náš profesionální servisní tým zajistí aktuální stav a bezproblémový chod vašeho řešení. Upozorní vás na potenciální hrozby a zajistí nepřetržité monitorování.

Nemůžete najít nějaký dokument?

Nemůžete najít nějaké dokumenty? Klikněte sem pro přístup a vyhledávání v naší rozsáhlé knihovně zdrojů.